Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

standu
19. máj 2009

pri surfovani som narazila na topanocky s makkou kozenou podrazkou znacky liliputi. mate niektora s nimi skusenosti? su ozaj vhodne pre dietatko, ktore sa uci chodit? neaju klenbu, tak neviem....

lilly
3. júl 2009

a ake cistenie odporuca vyrobca? nedocitala si sa tam o tom niekde? 😕
no inak skoda, ze takto vybledli.. nic moc teda 😖

standu
autor
3. júl 2009

nic o cisteni som na obale nenasla.

barny
6. júl 2009

sandalky nam dnes prisli, maly v nich uz beha, zdaju sa byt fajn, cupka si ako v ponozkach, nastastie som objednala L ko, M ko by mu bolo male urcite, mame bezovu farbu, tak uvidim ako to bude s cistenim a tak, ale zatial sa mi zdaju fajn papa 😉

bezaz
6. júl 2009

lilly tak mame objednane a uz na ceste tie tie cinske, som moc zvedava ake budu, mame doma aj jedny robeez, takze mozem porovnat 😉
standu trochu divne, ze nepribalili pokyny na cistenie.. takto ich mozes rovno reklamovat 😠

standu
autor
6. júl 2009

kaslem na reklamaciu....ako to vyschlo, tak ta farba nie je az taka strasne oblednuta, ale zasa sa nejak "rozmazava" po tej bielej kozi, cele uz maju ruzovy nadych 😖 inak sluzia fajn, som spokojna, ale mojej malej nie su dobre..ale tym, ze maju fajn gumicku pekne drzia. ona ma taku uzucku tenucku nozicku....do sandalok co mame slovobuv c.19 nedorastie hadam nikdy 😠 ked jej budu na dlzku, okolo clenku mozem nadsit suchy zips 😠

dudri
6. júl 2009

Katka ma dlzku chodidla 12,7, objednala som na L, vidim velke boty, myslim lepsie M?

lilly
7. júl 2009

bez potom napis porovnanie tych robeez a cinskych, som zvedava 🙂 Ninka uz lezie, 4nozkuje?

olise69
7. júl 2009

lilly- včera na prišli tie z ebay- sú krásne , hneď som objednala ostatným vnúčatám 😉

standu
autor
7. júl 2009

dudri to nevadi, mozu byt vacsie, neboj rychlo do nich dorastie 😉

lilly
7. júl 2009

olise no super.. 🙂 ktoremu vnucatu teraz dosli, najstarsiemu? aj ich skusalo uz?

bezaz
7. júl 2009

lilly ale kdeze, je to nasa knedlicka 😀 ale ked tie topky su take nadherne a ja taky nakupny maniak 😵

lilly
7. júl 2009

bezaz, poznam... tiez si u nas este asi dlho pockaju 😀

neurologia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olise69
8. júl 2009

lilly- strednému- vnučke Olivii, Sare budú na doma ako papučky, lebo všetke topánočky zhadzuje, tak snáď sa jej to bude páčiť 😝

sjuzocka
8. júl 2009

ahojte tak mame aj my liliputi a velka spokojnost.. maly ma velmi baculatu nozicku, nart taky ze ziadne boticky mu neboli dobre, ale liliputi aaaaano, jupiii 🙂 ani mu nevadia, su krasne mäkke, akurat sa mi zda ze ta gumka je taka tesnejsia, ale neviem ci sa odvazim to nejak riesit... co sa tyka cistenia tak spodok by sa dal poriesit kefkou a vrch... mozno navlhcena handricka...

rovni
9. júl 2009

caute
mne prave prisli tie z Ciny,celkom fajn,len ta gumka mi pride trochu tesna,tak neviem ci to tak ma byt,aby si to babo len tak lahko nestiahlo z nozky.
inak tiez-cena 0,98 GBP a postovne okolo 6 GBP 😠

sjuzocka
9. júl 2009

ahojte, dosli mi dnes tie z ciny, tak porovnanie s liliputi - v porovnani s tym su tie cinske smejd - pretoze cele su z tensej koze ktora vydrzi asi ovela menej, aj ked na dotyk je to velmi prijemne, to hej, obula som ich malemu a ofarbili mu nozky, no budiz, vnutri tam kde je ta gumka prevlecena tak vnutorna vrstva tej casti topanky je z latky, takej sedej sietkovej, neviem co to je ale je to tam kde prechadza gumka len prestrihnute, a bude - respektive uz sa fura... normalne furava latka len prestrihnuta a nic. ale na doma budu dobre, podrazka je v pohode, cislovanie maju ine ako liliputi, zhrniem to - tieto cinske jedine doma, alebo este tak mozno na ozdobu, liliputi kludne aj von pokracat si trosku po chodniku a pod. Celkovo tie cinske posobia take odflaknute, jo ani neviem ktora je prava a ktora lava, zda sa mi ako keby obe boli lave 😠 ma to taky ovalny tvar ta podrazka, taka placka proste. Liliputi su z kvalitnejsej a hrubsej koze a su viac vypracovane.

rovni
10. júl 2009

aku znacku z Ciny si objednala?ja mam "RUJI" a su celkom v pohode.cele z jemnej koze,ziadna sietkova latka,zatial neofarbili nozicku,vpredu je obrazok psika,ktory ma kvetinku na jednej na pravom usku a na druhej na opacnom usku-asi na rozlisenie pravej a lavej.

sjuzocka
10. júl 2009

aj my mame ruji a pozri sa zvnutra je tam latka pod tym kde je ten obrazok... a su zelene a ofarbili nozky... no ked porovnas s liliputi tak pochopis rozdiel 🙂

zumka
10. júl 2009

Ahojte,my máme červené liliputi a som s nimi veľmi spokojná,ale tiež sa mi zdá,že gumička je tesná.Majú mi prísť aj Ruji,tak potom porovnám 😉 Chcem sa opýtať či topánočky dávate len s ponožkami,alebo aj na holú nôžku? 😵

rovni
10. júl 2009

jasne za liliputi budu zrejme lepsie ako Cina 😉
ja som ich kupovala na skusku,hlavne na doma aby sa jej nesmykalo na parketach a to jej uplne postacuje
skoda ze u nas nie je viac takychto typov topanociek,teda aspon ja viem len o liliputi

bezaz
14. júl 2009

tak aj ja pridam svoju skusenost resp porovnanie, nam dnes dosli "cinany", na prvy pohlad uplne rovnake ako origos robeez, po dokladnom preskumani, sandalky su celokozenne, cele topky maju ten predok podsity latkou, lenze ako som zistila aj robeez maju latku .. takze jediny rozdiel vidim v podosve, robeez maju hladku kozu, cinany brusenu.. a samozrejme v cene, rozdiel cca 25eur na pare

klaudia74
14. júl 2009

Liliputi nemajú nikde látku, sú všade celokožené. 😉

bezaz
15. júl 2009

klaudia ok, ale stoja tolko kolko stoja 😉 kusok latky, ktora teda na sandalkach ani nie je 😅

klaudia74
15. júl 2009

Veď ja len, aby ste vedeli... 🙂 Ináč pozerali ste cenu tých Robeez, čo tu bol inzerát? To sú zas iné pálky...

helad
23. júl 2009

Baby, ja som zistila, že topánky Liliputi sú perfektné aj ako darček, nedávno sa narodilo bábo u nás v rodine aj jednej mojej kamarátke, keď pôjdeme na návštevu, dostanú od nás topánky. 😵

dudri
8. aug 2009

prihlasim smutnu spravu, ze 1 topanocka su osuchane vpredu, vyzera odpadnutu kozu.Dala som lak na nechty.aby sa nerozsirili odpadnute kozenky

bezaz
9. aug 2009

dudri to mas tie origos liliputi?

dudri
9. aug 2009
helad
9. aug 2009

Dudri, ale podľa mňa záleží, koľko ich tvoja malá nosí, lebo to je normálne, že sa topánky opotrebúvajú, myslím všetky druhy - platí to viacnásobne u takýchto malých detí, ktoré ešte poriadne nechodia, šúchajú si ich o zem, atď.