Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

standu
19. máj 2009

pri surfovani som narazila na topanocky s makkou kozenou podrazkou znacky liliputi. mate niektora s nimi skusenosti? su ozaj vhodne pre dietatko, ktore sa uci chodit? neaju klenbu, tak neviem....

zoeno.1
24. feb 2010

pralinka dik 🙂
veronika,cez ebay,asi 2 strany dozadu tu bihan hodila link na tie papuce,tak kukni 😉

pimpa
24. feb 2010

Caute, tak ja uz ich mam doma...Liliputi vlacikove velkost M a su take krasne. Patko ich hned vyoblizoval a ked som mu ich obuvala, tak sa tesil, ukazoval na vlaciky prstekom. ked sa v nich postavil, tak mal pekne v nich nozicky narovno. Myslim ze sa osvedcia a najlepsie je ze ich moze mat na nohe aj ked sa len stvera po byte, lebo ked mal take s podrazkou tak sme museli stale obuvat a vyzuvat 😔

veronika81
24. feb 2010

super pimpa 😉 už som očakávala, čo napíšeš. Tak veľa krôčkov prajem 🙂

pralinkaaa
24. feb 2010

zoeno a koľko ťa vyšli ak môžem vedieť?
inak baby vy vôbec nekupujete ako prvé botky také tie klasiky- dnes som zo zvedavosti nakukla do obuvi pre deti mi odporučili také sandálky kotníčkové pevné..

zoeno.1
24. feb 2010

pralinka necelych 12eur aj s postovnym 😉

nadulici
24. feb 2010

pralinka, my striedame klasicke s liliputami 😉

veronika81
24. feb 2010

pralinka, názory na to sú rôzne (veď ako na všetko) a mne zdravý rozum hovorí, že také pevné kotníčkové až keď bude sám poriadne chodiť aj v priestore a viac času strávi na nohách ako na štyroch. A to u nás zatiaľ nie je, takže máme capačky. Prečítaj si na stránke liliputi, prečo sú na prvé kroky vhodné topánočky s mäkkou podrážkou, ja sa s tým stotožňujem 😉
Ale aj potom keď už bude chodiť, budem asi striedať klasické s liliputami, ako nadulici.

tinnka9
25. feb 2010

Pralinkaaa tie shoeszoo sa daju na tej stranke aj vydrazit - mna tak vysli 9,80€ aj s postovnym.

pralinkaaa
25. feb 2010

dakujem Vám za info už po jedných na ebay pokukujem 😀 škoda že veci na ebay sú super koľkokrát superlacné ale máloktoré doručujú aj ku nám na Slovensko... ☹
tiež si myslím že asi naj je to striedať,resp. keď už malá bude vedieť poriadne chodiť tak aj pevné a sem-tam aj mäkučké botičky...

standu
autor
25. feb 2010

ja bysom liliputky skor odporucila na von do piesku, travy...tam, kde je teren ozaj nerovny aby sa nozicka masirovala, ale doma po parketach chodime v klasickych papuckach s tvarovanou stielkou..

pralinkaaa
25. feb 2010

a čo tie RUJI capačky? na tie čo vravíte - máte skúsenosť?

melpomene
25. feb 2010

ahojte...citam si tu tak postupne vasu diskusiu na liliputky a chcem sa spytat ako dlho vam zhruba vydrzali...celkom som na ne namotana a chcela by som ich malemu kupit lebo sa pomaly dviha na nozule, len by ma zaujimalo ci su fakt tak super kvalitne...nieze ich po mesiaci hodim do kosa lebo sme ich pri chodeni po vonku do znicili...myslite si ze su vhodne aj takto z jari ked je sucho? nebude nam vonku chladno na nozicku? hmm to asi nie, vsak? dakujem za odpovede ;)

pimpa
27. feb 2010

ja som si precitala ze jedno cislo liliputiek je vlastne ako dve cisla klasickych botičiek. My sme s nimi zatial velmi spokojni, ale u nas este o chodzi nie je rec, zatial iba stojime 😉

zmrzka1
27. feb 2010
tynushqa
27. feb 2010

Baby nechcete niektora objednat Snuggle feet? z tejto stranky?
http://www.snugglefeet.com/

usetrili by sme na postovnom a potom by sme si to medzi sebou rozposlali 🙂 ak mate niektora zaujem napiste IP 😉

tynushqa
27. feb 2010

Postovne na SR je 3,5 libry 😎

nadulici
27. feb 2010

melpomene...my mame liliputi asi od zaciatku novembra, sice vtedy nam boli troska vecsie, mali sme rezervu, ale vobec to v chodeni, alebo behani nevadilo...stale su nam dobre, teraz by som povedala, ze su malej akurat...ma 13 cm nozku a vonkajsia dlzka liliputiek je 14 cm....vyzeraju stale dobre, len na spicke sa nam zacala olupovat ta farba...mame bielo- ruzove a prave na tej bielej casti, ktora je na spickach to je vidno...ak by som nabuduce objednavala tak urcite zvolim radsej nejaku inu farbu, nie bielu....ale inak su stale cele, bez poskodeni, ziadne zodratie zospodu, alebo paranie nehrozi...proste plne funkcne...a to ich nosime naozaj casto...
ak bude vonka teplejsie, myslim ze su do sucheho pocasia super, ale teraz by som ich este urcite von nedavala.... 😉

pimpa
1. mar 2010

velmi pohodlne sa obuvaju a musim povedat, ze Patko si ich obdivuje na nohach 😔

janinka..
1. mar 2010
helad
25. mar 2010

Ahojte, práve som sa dočítala, že firma Liliputi bude cez víkend v BA v Kike na tom Baby days. Budú sa dať vraj vyskúšať všetky topánky, super. 😵

veronika81
26. mar 2010

baby, prali ste ich už? potrebovala by som ich oprať a neviem, či môžem..

andreb
26. mar 2010

baby ak by vas zaujimala alternativa k liliputi..http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=112455

nadulici
27. mar 2010

veronika...liliputi su predsa celokozene....prat by sa podla mna nemali....ved ked ich vyutieras navlhcenou handrickou mas po probleme....a preco ich potrebujes oprat?

veronika81
27. mar 2010

nadulici, ja si v pohode periem aj kožené botasky v pračke na 30-tke 😀

chcem ich oprať, lebo malý mi v nich behal po námestí a naháňal holuby..a boli tam hovienka od vtáčikov 😝 už som to šuchala kefkou, ale asi by som mala lepší pocit, keby som to oprala. On si ich totiž zvykne aj do pusinky dávať, napr. keď sedí v autosedačke..

nadulici
27. mar 2010

aha...tak neporadim, ja som ich este neprala....

zuzanalv
29. mar 2010

Ahoj,baby potrebovala by som poradit neviete niektora ,ake cislo treba ked na dlzku ma chodidlo maly 13cm a v tych tabulkach je c.18 do dlzky 12,6 a c.20 normalnych topanok mu je ale dost velke tak sa bojim ci mu aj s tychto nebude velka ,ale ta 18 zase mala? Dufam ,ze som to zrozumitelne napisala.Dakujem.

klaudia74
29. mar 2010

zuzanalv, na tú dĺžku potrebujete veľkosť L, tie majú 14 cm, budú akurát. 😉
S tým číslovaním je to ťažké, treba sa riadiť skôr dĺžkou chodidla, lebo čo výrobca, to iné číslovanie...

zuzanalv
29. mar 2010

Dakujem
🙂

vieri17
4. apr 2010

Ahojte prosím poradíte mi? 😉 Dali by ste detičkám liliputi aj ako prezuvky do škôlky?Naša malá má veĺmi úzku nôžku a všetko sa nám vyzúva 😒 Našla som tieto topánočky a véééľmi sa mi páčia.Veľkosť XXL by nám bola.Čo myslíte????Ďakujeeem 🙂

vieri17
4. apr 2010

Ahojte prosím poradíte mi? 😉 Dali by ste detičkám liliputi aj ako prezuvky do škôlky?Naša malá má veĺmi úzku nôžku a všetko sa nám vyzúva 😒 Našla som tieto topánočky a véééľmi sa mi páčia.Veľkosť XXL by nám bola.Čo myslíte????Ďakujeeem 🙂

luciaanna
5. apr 2010

Ahoj. Ak môžem povedať svoj názor.... Pred nedávnom som na nete narazila aj ja na tieto topánočky (hľadala som nejaké pre malú), avšak podľa mňa sú absolútne nevhodné pre deti, ktoré už chodia. Sú príliš mäkké a nedržia kotník pevne, nožička nie je stabilná. Podľa mňa sú dobré ako "capačky", poprípade na tie úplne prvé krôčiky, ale na chodenie by som to neobúvala. Keďže pracujem v zdravotníctve a som tak správne "profesionálne deformovaná", konzultovala som to aj s ortopédom a rehabilitačnou sestrou, môj názor mi iba potvrdili. Takže je to na každom, ako sa rozhodne....