Topánočky Shooshoos. Máte ich niekto?

skolara
19. aug 2009

Ahojte mam dilemu. Chcem ich malej objednat ale neviem ake cislo.
pomerala som jej nozicku a meria 12 cm. Pridala som 1 centak medzeru a vychadza mi ze potrebuje 13 cm tj. cislo 5 na 12 - 16 mesiacov ale Vinie ma 18 tak teraz som z toho jelen.
doma ich budem mat asi za mesiac tak neviem co robit ci uz rovno tu 14 cm objednat.
Napiste mi vase skusenosti pls ak nejake mate 😵
http://shooshoosusa.com/products.php?cPath=51&o...

zdaju sa mi strasne makkucke a zlatucke

sue
19. aug 2009

Skolara, sú úplne geniálne !!! Perfektné !!! Keby vyrábali moju veľkosť, tak ich nosím aj ja 😵 😵 😵 Večer premeriam tie naše a dám vedieť. Ale myslím, že sedia veľkosti. ODtiaľto z MK ich objednáva Bihan a písala, že sedia veľkosti podľa veku dieťatka.

skolara
autor
19. aug 2009

Sue 😀 tak im zavolaj nech zacnu vyrabat vacsie 😀 😀 aj mne sa pacia 😀 aj ja chceeeem

ja len ze Vinie ma slovensku 20tku a 18 mesiacov. Deti v jej veku maju vacsie sa mi zda 😕 tak preto som confused co sa toho cislovania tyka 😖

sue
19. aug 2009

Odmeriam večer a dám vedieť... my máme teraz len jedny sandálky, ktoré sú nám ešte veľké, ale teraz čakám na zimné a jesenné botičky 😵 😵 😵

skolara
autor
19. aug 2009

sue ktore si objednala?
mne sa pacia tie hnede s kozusinkou a tie semisove svetlo hnede vsetky
su krasne 😵
daj pls vediet nech to objednam cim skor dikes

bambusko
19. aug 2009

skolara, marek ma 19m a nosi 21 🙂 objednala som mu na zimu tie hnede najvecsiu velkost, tak sa uz neviem dockat kedy dorazia, ked ich tak vsetci ospevujete 😅

skolara
autor
19. aug 2009

sue presne tie hnede cizmy sa mi pacia 😉 asi ich objednam Vinie aj ked je dievca 😀

skolara
autor
19. aug 2009

bambusko taK daj vediet ake su 😉 ale vyzeraju super fakt

bambusko
19. aug 2009

ok 😉 tipla som si podla dievcat, oni mali tiez male nozicky a potom od 20-21m im rastli nohy velmi rychlo, kupovala som nove topanky skoro kazdy mesiac, zastavili sa az na 28, tu nosili 1,5r 😨 tak snad na zimu budu tie cizmicky dobre

bihan
19. aug 2009

Haha, niekto objavil moju najobľúbenjšiu značku detskej obuvi 😀

Skolara, US7 zodpovedá našej 23-ke (Baťovskej) a keď budeš objednávať, objednať min. 3 páry, za menej sa ti to neoplatí kvôli poštovnému 😒

Na stránke majú aj šablónu veľkostí, len si daj pozor, aby si si to vytlačila presne 1:1
http://shooshoosusa.com/images/footchart/Shoosh...

skolara
autor
19. aug 2009

bihan diky
😉

papajka7
19. aug 2009

skolara,objednaj 😉 aj ja ich mam a som spokojna,a som rada,ze som objednala dalsie,lebo sme vcera jednu stratili 😠 😔,tiez som si teraz zobrala tie hnede na zimu 😉,

eriqe
19. aug 2009

skolarka, tiez mozem len odporucit. Rut nosi momentalne 5ky tie maju 14 cm vnutornu dlzku. Ja by som sa skor drzala tych rozemrov ako veku, ved deti rastu rozne nie tabulkovo 😉

papajka7
19. aug 2009

len hej ,ale ked objednas pol roka do predu,to jest tie zimusne,tak treba len dufat,ze budu dobre 😅 ,ja som sa riadila podla veku 😅

siska_br
19. aug 2009

teda tie topanocky vyzeraju uzasne 🙂 🙂

babulky, kt. ich poznate, myslite, ze su vhodne aj na prve krociky? nas maly ma zrovna dnes 10 mesiacikov a snad raz sa zacne aj na nozicky stavat 😀 , prave momentalne riesim dilemu topanociek na jesen a zimu..viete mi poradit?

tie z tej druhej kategorie vyzeraju byt ako topanocky s makkou podrazkou, alebo?

dakujem

bihan
19. aug 2009

ja mám tabuľkové dieťa, na nás tabuľky sedia 😀

albireo
20. aug 2009

tak sa pridam so skusenostami🙂
tieto capacky...fakt neviem ako sa podobna obuv spravne nazyva, som nedavno malej kupila. S meranim nozicky som sa trapila zbytocne, lebo ked nam prisli, na spodku bola nalepka,ze od.6-12mes. Inak som objednavala c.19.
usite su kvalitne, vraj sa daju aj prat,ale to skusat nebudem.
nefarbia🙂
dizajnovo su vydarene.
siska: myslim,ze na prve krociky vhodne su. v nejakej inej teme na konikovi sa vedie celkom ziva diskusia na temu: makka podrazka vs. kotnikova obuv s pevnou podrazkou. nechce sa mi tam prispievat, lebo mam pocit, ze by to bola len strata casu.
prispejem len jednou nedavnou skusenostou. Ako prvomatka,ktorej dieta sa prave stava na vlastne ,som sa nedockavo vypravila do miestnej pobocky Ecco. Ujal sa ma fesny predavac, Sofii nohu odmeral, dostala som prirucku ako vyberat malym detom obuv ,ale zaroven ma upozornil,ze prve naozajstne topanky na von mame prist kupit az v momente, ked bude mala chodit sama bez pomoci. Dovtedy ma mala nosit obuv s makkou kozenou podrazkou. Chlapec mi prezentoval stanovisko firmy, ktore sa opiera o oficialne doporucenie danskej ortopedickej spolocnosti.

blovitc120
21. aug 2009

Baby a akú veľkosť by ste kúpili, keď moje dieťa má 11 mesiacov??

blovitc120
21. aug 2009

Inak mne tá ich stránka nejde načítať, vám áno?

bambusko
24. aug 2009

tak uz mame doma smiley winter boot, su super, ale nie na nase typicke zimy. budu sluzit na jesen a ked nie je sneh, pripadne do auta a do kocika, na chodenie po snehu urcite nie. maly ich nechcel ani vyzut 😵 nosi sice 21 a tieto su 24, ale chodil v nich normalne, len sa mu vyzuli , ked v nich liezol hore

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

skolara
autor
24. aug 2009

bambusko maly je zlaty a vidno ze sa mu pacia 😵
preco nie su tie topky na chodenie po snehu. Myslis ze pretecu? Ved su kozene nie?
Inak aj ja som chcela tie na zimu do snehu takze radsej nie? 😅

bambusko
24. aug 2009

myslim, ze by sa dali naimpregnovat proti vlhku, ale su dost nizke a podrazka tenka, navyse ta kozusinka je len okolo clenku a naspodu ako tepla vlozka, vpredu na prstoch je len koza. neviem si predstavit stat v tom v snehu, to by bola zima, aj by sneh vosiel dnu do topanky

skolara
autor
24. aug 2009

aha 😕 tak kupim len botasky a tie cele sandalky a na zimu kupim nieco europske tu 😀 dikes za podrobny opis ale aj tak su krasne

verulka
24. aug 2009

skolara, moj ron ma 16mes a teraz vyrastol 22jky a ss mam na poste 23 😉 cize tusim na 2r 😉 som zvedava, ci sa mu budu pacit tak ako marekovi 🙂

verulka
25. aug 2009

tu su fotos:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a este jedna potom. Maly si ich zamiloval hned a to on topanky nemusi 😀 este aj tu tasticku, v ktorej boli si furt nosi 😵

jamik
18. sep 2009

baby a brali ste len topky s gumenou podrazkou, alebo aj tie celokozene ?

janinka..
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aquilka
26. feb 2010

Videli ste? Už sa dajú kúpiť aj u nás. 😉
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
Práve som sa pýtala tej pani - už sú k nim na ceste aj letné sandále. Už sa teším, lebo sú fakt super. 😵

skolara
autor
26. feb 2010

ja si ich objednavam z usa a su uuuuuuuzaaaaaaasne 😵 😵 love love love 😀

aquilka
4. mar 2010

Už majú v ponuke tie sandále, ja som objednala tieto 😵 :
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...