Topánky na vysoký priehlavok

janasvm
7. aug 2014

ahojte maminky, moja dcera Vaneska ma vysoký priehlavok a mame velky problem zohnat topanky, ktore by jej dobre sadli a nikde ju netlacili. Viete mi poradit nejake dobre znacky topanok (hladam hlavne ortopedicku obuv). vela krat je problemom najst pekne topanocky. ked natrafime na take, co jej sadnu, musime ich zobrat,aj ked nie su prave najkrajsie.... je nejaka znacka obuvi, ktora sa vyslovene specializuje na vysoke priehlavky ? dakujem za kazdu radu, prispevok 🙂

meriel
4. sep 2014

Ahoj mamina, my máme tiež teraz problém s topánkami,máme vysoký priehlavok a širokú nožičku, malinká má 19 mesiacov a má 24 nohu, bohužiaľ sme objavili iba adidasky v športovom obchode. Riadne pomeraj nožičku aj šírku a výšku v priehlavku a práve tieto adidasky majú vyberateľnú vložku s označením a tam to super pomeriaš. Ja už som bola tak zúfalá s topánočkami, že som urobila malej odliatok nohy a vyplnila som ho silikónom, ten stvrdol a keď jej pozerám topánky tak ona môže behať s ocom po vonku a ja pri kúpe iba vložím odliatok do ktorejkoľvek topánky a vidím ako sedí.Bohužiaľ naša topánky už skúšať nechce a veľa krát sme išli až z plačom čo sme skúšali aj 7 párov. Tiež sme si zvykli na to že nie sú vždy najkrajšie, ale hlavne že sedia, vyrastú a neboj aké budú potom parádnice. Poskúšaj teda adidasky a ak nie ten odliatok mám zaručený, ak máš možnosť vyrob si ho, potom ti zostane na pamiatku. Veľa šťastia. 😉