Končiaci rodičovský počas pandémie. Ako ďalej?

poklad616
7. apr 2020

Ahojte maminky prosim Vás ako to riešite mne v máji konči rodičovský p.mám doma 3deti môj zamestnávaťel zrušil prevádzku ešte pri mojej druhej matrskej... teraz neviem kam sa obrátiť pracu som mala zajednanú ale nakolko teraz je všetko uzavreté ma nik nezamestná a deti by nemali byť s kým doma nakolko manžel stale pracuje. Zachytila som že mali v rokovaní predlženie rodičovského ale asi to neprešlo... prosim ako ste na tom ...

alchemilkazltozelena
28. apr 2020

@andusik13 ano ale len tym, ktori nemaju prijem zo zamestnania.... preto ich je len 4000... cize zas su zvyhodneni ciernaci a alkoholici co sa o deti vobec nestaraju, poctivy obcan nedostane nic... nic nove

andusik13
28. apr 2020

@alchemilkazltozelena nehnevaj sa, ale týka sa to aj mňa... Som vyštudovaná učiteľka, ktorá šla na RD počas štúdia na VŠ, popri štúdiu som pracovala, pracovný pomer mi končil počas RD, keďže som bola na dobu určitú... Nárok na podporu logicky nemám... Prácu v školstve budem mať od septembra, dieťa mi do škôlky vezmú od septembra... Nie som žiadna rómka, alkoholička ani asociálka...

alchemilkazltozelena
28. apr 2020

@andusik13 nepochopila si.. ak tvoj muz ma prijem zo zamestnania, tak narok nemas... myslis ze na slovensku je len 4000 trojrocnych deti?

alchemilkazltozelena
28. apr 2020

@andusik13 dostanu to len ti, ktori nijaky iny prijem do rodiny nemaju...

superholka77
6. máj 2020
alenah31
6. máj 2020

@superholka77 z akeho dovodu mi to posielas? Toto je uzakonene od 28.4., prvy navrh v parlamente este 6.4. nepresiel cize moje komentare k tejto veci 7.4. boli v tom case spravne. Neboj ja som v obraze....ja totizto v tejto oblasti pracujem😉😉

martina0402
Autor odpoveď zmazal
Zobraz