Kamoška na kočíkovanie z Trnavy

petra81
15. apr 2010

Hladam spolocnicku na kocikovanie z Trnavy, Lincianska. Nebyvame tu dlho a nikoho tu nepoznam 😒 . Mam dcerku, ma 1 rok.

luciadominik
24. okt 2012

@marcelatt ,no veru budieva a aj viacej krat nez raz..a uz som z toho zufala,nehovorim niekedy ked spi aspon 4 hodiny v kuse mi to nevadi ale niekedy je to hrozne,potom spim cez den len tiez to nejde stale,Spaval mi niekedy od 21 vecer az do 5 rana ,ale ako zacali horka po jari tak od vtedy,to bolo aj 7 az viac krat,a uz to je tych 3 az 4 krat ako kedy,ale najhorsie nad ranom,potom to uz nie a nie spat..poriadne ☹,a no zubky to je strastne,mi sme mali 2 tyzdne dozadu horucky..a tiez nam zacali neskor..jasne prisiel email,uz som aj odpisala..a aj na fb som ta nasla len neviem ci si to ty 🙂,Vola sa Dominik ,a kolko mate zubkov?Kedy rano vstavate?Idem ,rano odpisem ,Dobru

monuska342
20. feb 2013

ahojte hladam maminku,kamosku na kocikovanie 🙂 ak aj ty si stale doma a nudis sa tak sa ozvy a mozme chodit spolu von 🙂 ja som s podjavorinskej 🙂

lenulik209
31. mar 2014

Mamicky z Trnavy a blizkeho okolia, nema niektore z Vasich deticiek kiahne? Radi by sme to mali za sebou, kym este nepracujem...dakujem vopred za odpovede