Detská kozmetika BUPI. Máte s ňou skúsenosti?

michaela_bupi
28. okt 2014

Zaujímali by ma vaše skúsenosti s produktami BUPI. Keďže s týmito produktami pracujem, a mám možnosť ovplyvniť ich budúcnosť, každý názor – pozitívny či negatívny môže byť nápomocný pre ďalší vývoj a vylepšovanie BUPI produktov. Vopred ďakujem za vaše príspevky 🙂

bemunchkin
29. okt 2014

U nás v rodine som ja ekzematik a malá má tiež citlivú pokožku a preto sme otestovali rôzne značky detskej kozmetiky. Nakoniec sa nám najviac osvedčilo Bupi. Používam aj prací prostriedok, penu, mydlo a dokonca môžem používať aj Bupi Aviváž, ktorú som roky nepoužívala, aby som nedráždila svoju a Hankinu kožu. Táto ma však milo prekvapila. Otestovali sme aj nove Ultra Soft utierky, tiež sú super. Veľmi máme na Bupi radi jeho vôňu a žabka Bupi nám spríjemňuje aj umývanie hlavičky. Ak by sa dalo, chcela by som navrhnúť, či by mohol šampónik menej peniť. Lepšie by sa zmýval z hlavičky a bol by ešte šetrnejší k pokožke a vláskom. Ďakujem.

mrsmisel
29. okt 2014

ja detičky ešte nemám ale sama používam kozmetiku Bupi a najračej mám šampónik, s ktorým som nadmieru spokjná... rozhodla som sa preň, pretože z každého jedného klasického šampónu ktorejkoľvek značky ma svrbela hlava a mala som lupiny a napadlo ma, čo tak vyskúšať detský šampón, pretože tie predsa musia byť vyvinuté na detskú a citlivú pokožku... no a pre Bupi som sa rozhodla najmä preto, že v popise bolo, že podporuje aj rast vlasov, keďže moje rastú neskutočne pomaly :D a Huráááá konečne niečo, čo mi pomohlo na oba problémy 🙂 a MILUJEM tú vôňu, cítim sa potom ako bábo keď mi od neho tak voňajú vlásky prekrásne 🙂 a páči sa mi, že aj skvele pení, čiže ho netreba veľa aj keď mám dlhé vlasy (konečne), čiže mi od tých bežných šampónov pre dospelých vydrží aj o čosi dlhšie 🙂

michaela_bupi
autor
29. okt 2014

@mrsmisel Velmi ma potesil Vas prispevok a Vasa pozitivna skusenost so samponom Bupi. Nasa kozmetika samozrejme nie je len pre deticky ale aj pre dospelych, najma tych, ktori maju citlivejsiu pokozku alebo sa jednoducho chcu hyckat ako babatka 🙂 Dakujeme za Vasu vernost.

cora73
30. okt 2014

@michaela_bupi Rada by som sa dozvedela kompletne zlozenie vyrobkov Bupi,nakolko vymenovanie vsetkeho,co "neobsahuje" ma neuspokojilo.Hladala som na strankach,ale nikde som nenasla vypisane zlozenie,iba nic nehovoriace uistenia,ze je cisto prirodna a bez "vsetkeho".Dakujem

michaela_bupi
autor
30. okt 2014

@cora73 Dobry den prajem. Dakujem za Vas prispevok. Zlozenie produktov je uvedene na kazdom obale produktu. Ak mate zaujem o zaslanie tohto zlozenia, prosim, napiste mi do internej posty Vasu mailovu adresu a ja Vam ich poslem, aby ste si ich mohli prestudovat. Ak budete potrebovat akekolvek dalsie informacie, mozeme v ramci internej posty ist do hlbsich detailov. Tu vo Fore je rozsah informacii troska obmedzeny... Dakujem.

ajka30
30. okt 2014

@michaela_bupi Dobry den, pouzivame tuhe mydlo, penu a kedysi sme prali len v Bupi mydlových vlockach. Tie sa uz zial ( tipujem cca 2 roky) nedaju kupit. Syn ma AE a vsetky kozne nam odporucili prat vyhradne v mydlových vlockach. Kedze sa uz nevyrabaju presli sme na Ecover zero. Co sa tyka mydlových vlociek, je ich vyroba nadobro zastavena? Dakujem za odpoved.

spinkacka123
30. okt 2014

Nam kozna lekarka odporucila kozmetiku bupi kedze mame citlivu pokozku pouzivame umyvaciu penu na telo na vlasky samponik a ked umyvame cisto len zadocek po kakani pouzivame bupi mydielko s lanolinom a som velmi spokojna je to jemnucke a pekne to vonia. A velmi sa dcerke paci zabka na obale 😊

anjelik2509
30. okt 2014

My používame väčšinou len Bupi, občas to striedam s niečím iným....Ale teda Bupi máme rady, aj ja aj moje dve bambuľky....Penička, krémik nesmú chýbať....Ja si dokonca telovým mliečkom natieram nohy po holení, keď ma páli a štípe pokožka, to jediné mi zaberie...A dcérky po kozmetike Bupi krásne voňajú, majú hebkú pokožku, vlásky.
A mali sme už všetky výrobky, dokonca aj prací gél, aviváž, vlhké utierky, krém na zadoček.....

michaela_bupi
autor
30. okt 2014

@ajka30 Dobry den Ajka30. Dakujem pekne za Vas prispevok. Ano, mydlove vlocky sme vyradili zo sortimentu kvoli nizkej predajnosti. Zial, bolo uz malo mamiciek, ktore prali v mydlovych vlockach a naklady na vyrobu sme neboli schopni pokryt pri takej znizenej predajnosti. Praci gel Bupi Sensitive je vsak vyrobeny z presne rovnakych zloziek, akurat su "rozpustene" do gelu. Cize ucinost aj senzitivnost tohto pracieho gelu Bupi je rovnaka ako bola u mydlovych vlociek 🙂

septembrovci
30. okt 2014

Syncekovi periem v Bupi pracom gele od cias ked bol este v brusku 🙂 Avivaz Bupi som este neskusala, aj ked by som rada, momentalne financie nedovoluju skusat len kupit overene 🙂 a taktiez som nedavno vyskusala kozmetiku na kupanie, som s nou spokojna, krasne vonia.

bonitka7
1. nov 2014

U nas tiez vyhrava kozmetika Bupi. Velmi dobre s prijemnou vonou.
Avsak tiez musim napisat, ze z mydla maluu velmi stipu ocka :-\
Okrem toho stipania ziadne ine nedostatky 🙂

michaela_bupi
autor
2. nov 2014

Mile mamicky, tesia nas vsetky vase reakcie, ktore ste nam na Bupi produkty tento tyzden napisali. Velka vdaka za ne. Su nam velkym prinosom pre nasu buducu pracu a pre dalsi rozvoj znacky Bupi 🙂

luna2325
3. nov 2014

Bupi mydielko sa Nam veľmi osvedčilo po iných detských mydlách sa nám mala obsypala ale po tomto nie.