Vyhrajte veľký balík BUPI!

23. okt 2017
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé mamičky,

zapojte sa do súťaže a vyhrajte veľký balík Bupi, v ktorom okrem známych Bupi produktov určených pre vaše malé žabky nájdete 5 voňavých noviniek pre rozmaznávanie vašej pokožky.

Pridajte sem do témy fotku Vášho dieťatka, ktorú máte najradšej, na ktorú máte pekné spomienky a napíšte nám krátky príbeh prečo práve táto fotka je Vám najmilšia.

Päť z vás odmeníme balíčkom detskej kozmetiky Bupi BABY, Bupi KIDS a Bupi mami.

Balíček kozmetiky obsahuje:
Bupi mami spevňujúce telové mlieko
Bupi mami intímny umývací gél
Bupi mami jemný olej proti striám
Bupi mami hydratačný sprchový gél s vôňou exotických kvetov
Bupi mami hydratačný sprchový gél s vôňou jarných kvetov
Bupi BABY šampón na vlásky a telo
BUPI BABY umývaciu penu
Bupi BABY umývací gel s levanduľou
Bupi BABY tuhé mydlo oliva, lanolín a kamilka
Bupi BABY vlhčené utierky Ultra Soft
Bupi KIDS tekuté mydlo na ruky tutti fruti
Bupi KIDS tuhé mydielko v tvare žabky
Bupi KIDS vlhčený toaletný papier

Viac o žabke Bupi nájdete na www.bupi.sk

Súťaž trvá od 23.10. do 29.10. 2017

V pondelok, 29.10. súťaž vyhodnotíme a vyberieme 5 víťazných fotografií.
Výhry pošleme do 2 týždňov.

















---
Ďakujeme za všetky príspevky, ceny získavajú:

@ferihegy
@ponik33
@01tatianka
@petrah3
@nikolaap
@romanka89
Gratulujeme!

zuzkavel
23. okt 2017

Milujem tuto foto lebo sme prvy krat skusali koleso na kupanie a Baska sa prvy krat zacala tak naozaj smiat od srdca na ten detsky smiech nezabudnem nikdy a odvtedy je jej najoblubenejsou cinnostou kupanie sa, z vody ju tazko dostaneme a miluje bublinky.

katulienka85
23. okt 2017

Ja zbožňujem všetky fotky svojho dievčatka. Každá zobrazuje iný okamih, každá je krásna, lebo je na nej ona. Moja láska. Tak prikladám túto, lebo si myslím, že nič krajšie ako sladko spinkajúce dieťa neexxistuje🙂)) ❤

pampeliska4
23. okt 2017

Moja mamka s ockom si zo mňa stále robia len srandičky 😝
Raz mi hovoria, že som ich srdcko, raz som princezná, inokedy zas ťuťko. A tentokrát sme boli v takom veeeeeľkom modrom obchode a oni mi povedali, že som ich ružové prasiatko tssss 😲
Rodičia ja sa volám Emily, tak sa to už konečne naučte! 🙏😘

dadka1993
23. okt 2017

Pripájam moju najobľúbenejšiu momentku ❤ Moj synček zbožňuje vodu a kúpanie, dokáže byť vo vaňi aj hodinku 🛁 Ťažko ho z vaňe dostávame vonku 😀 Veľmi rada by som vyhrala tento úžasný balík pre mojho drobčeka 🍀

kliksem
23. okt 2017

Tak tuto fotku milujem. Moje najmladsie, najsikovnejsie dieta, ktore rado a dobrovolne 🙂 pracuje-) Bavi ho cely den nakladat a vykladat drevo a teraz v zime trpi, ze nemoze pracovat 🙂

vivian27
23. okt 2017

Do súťaže sa s radosťou zapojím nakoľko Bupi kozmetiku veľmi obľubujeme 🙂 a pridávam fotku mojich dvoch zlatíčok 🙂 a prečo je pre mňa táto fotka práve taká vzácna? Pretože celé tehotenstvo mi každý hovoril,že rozdiel 4 roky medzi detičkami je veľký a prežijem si zo strany prvorodeného veľkú žiarlivosť. A nič také sa u nás nedeje a tu je dôkaz,že malinkú prijal ako svoju malú sestričku ktorú veľmi ľúbi......

sandeman
23. okt 2017

Táto fotka 😍,aj keď bola fotenia pred piatimi rokmi je moja najmilsia,vždy keď sa na ňu pozriem do očí sa mi nahrnu slzy šťastia ,narodilo sa mi krásne dievčatko, anjelik môj život...čo ktomu dodať 😘

kristinka86
23. okt 2017

Fotka nie je dokonalá. Nie je profesionálna. Ale je to jedna z prvých fotiek našej druhej dcérky, tretieho nášho dieťatka. Je pre mňa veľmi vzácna, lebo až pri nej som pochopila, čo všetko je matka schopná zvládnuť, prekonať pre svoje dieťa. Z lekárskeho hľadiska tu vôbec nemala byť. Tehotenstvo bolo náročné a popri našich deťoch, ktoré sa narodili v termíne a mali nad 3kg bola práve Sabínka Drobček s váhou ledva 2500g. Ale bola a stále je veľká bojovníčka, ktorá za mesiac svoju váhu zvýšila o kilo a teraz má už krásny rok. Milujeme ju a práve ona je živým dôkazom toho, že aj lekári sa môžu mýliť... Na druhej fotke už ako ročná. 🙂

renusssska
23. okt 2017

Dôvod, preco mam rada tuto fotku je ten, Ze sme boli s Damiankom prvy krat na dovolenke, bol dost uplakany a nesvoj... predsa len nove prostredie a vsetko.... nevedel si tam tak pospinkat ako doma. No a jedno poobedie bol uz uplne na dne plakaaaaaaal zly bol, tak som ho vzala na izbu uz cela nestastna a nervozna z toho, ze hadam zaspinka. No a ako som ho polozila do postele, takto sa na mna usmieval .... NO VEDELI BY STE SA NANHO HNEVAT? 😍❤️❤️❤️

carmen238
23. okt 2017

Táto je pre mňa najmilšia a prečo? Lebo je to prvá fotka manžela s naším synčekom Tobiaskomhneď po pôrode ❤ v ten deň sa z nás stala rodina ❤ Tobias sa narodil 11.12.2013 🙂tento deň bol pre mňa jedným z najkrajších dní. Dnes sme už štyria, 21.2.2017 sa nám narodila naša princezná Sofia ❤

mackaa12
23. okt 2017

Ja najviac milujem tuto foto, lebo sme vsetci traja pokope, co bohuzial nie je casto a sam Kubko nam povedal, ze mamicka urob fotku 🙂 ❤❤❤❤

miminkova
23. okt 2017

Odfotit ich aby neboli rozmazane je zazrak ,tak som rada,ze tato.momentka sa podarila.🎀Vodu 💧💧zboznuju💖

timcik
23. okt 2017

Je tazke si vybrat jednu z naj, ked toho svojho drobca zboznujem na kazdej jednej 🙂 ale tato je taka, ze ma vzdy az stisne pri srdci aky je uzasny 🙂 ale to si o svojom drobcovi mysli asi kazda mama 🙂

ejuska2586
23. okt 2017

Ja mám 2 najobľúbenejšie fotky - na jednej naše vytúžené bábätko (po 2 predchádzajúcich potratoch). Pre nás momentálne najkrajšia fotka na svete. Na druhej naša osvojená princezná, ktorá takto miluje šaškovanie s naším osobným trénerom. Keď sú spolu pokope, to je akoby ste mali 2 deti naraz 😀

ludka140281
23. okt 2017

mojmu srdcu blízka je táto...a prečo? v ten den dol Den Matiek a dcerku som dala na nočnik,pokým jej natriem chlebík..Vzala si centrofixu a chcela mi nakreslit obrázok,len nenašla papier,,tak nakreslila na seba ako velmi ma lubi😇....aj ponaučenie som si vzala🙂 fixy už schovávam😉

maria0509
23. okt 2017

Tato je mi najmilšia ,pretoze detsky usmev je to najkrajsie co vobec moze byt.nasa prva spolocna jesen a jeho tak rozosmeje ako tatik hadze listy a mama foti 😍 nase zlaticko,neskutocne ho lubime

19ivet19
23. okt 2017

Milujem túto fotku,milujem ten zubaty usmev,som šťastná keď je moje dieťa šťastné ,keď sa smeje,nabíja má to energiou,zabúdam na problémy...je to naše malé Štastíčko ❤❤❤Milujem najviac 🤗

yasamin
23. okt 2017

Milujem túto fotku lebo je to jeden z okamihov kedy vidno ako sa veľmi ľúbia a aka som je šťastná a hrdá mama 😘

mona333
23. okt 2017

Túto fotku mám veľmi rada,pretože je na nej vidno súrodeneckú lásku.

aduska121
23. okt 2017

Kazdu foto mame nadhernu ale vybrala som si tuto ☺ moje najkrajsie rano ked mi syn povedal prvy krat mama ľúbim ľúbim 😵 az som sa rozplakala a ked som zbadala tie jeho strapate vlasky tak som si ho musela odfotit...takyto mily ksichtik rano pozitivne nastartuje kazdeho 😘

jejna44
23. okt 2017

Vybrat jednu fotku je velmi tazke,ale moja ❤ zalezitost je urcite prave tato fotka.Zatial je to jeho najoblubenejsia cinnost a pre mna ten najkrajsi pocit 😀

shmaniac
23. okt 2017

Moja najobľúbenejšia fotka😍 V deň kedy sa moja láska narodila 💞 Bolo to to najúžasnejšie čo sa nám mohlo stať❤️ Mám slzy v očiach, keď si spomeniem na to obdobie, ako rýchlo to utieklo ❤️ Teraz v decembri sa už veľmi tešíme na mladšiu sestričku 🎀

katrin69
23. okt 2017

Každá fotka je krásna a momentky sú ešte krajšie. Jej čľapotanie vo vaničke mi v kuchyni vždy tak odľahčí prácu. Nemusím toľko umývať dlážku 😀 ona ju komplet ošpliecha. I keby som ju dala pri mláčku vody, tak sa v nej dokáže zahrať. A to keď sledujem ostatné deti, nie je jediná. Ktoré dieťa by nemilovalo vodu, tak prečo im nespríjemniť chvíle strávené v nej ❤

michaelkkaa
23. okt 2017

Pre mňa jedna z najkrajších ešte z nemocnice keď som ho fotila tatinkom tak takú krásnu pusinku poslal ❤ 😘
Balíček by Mareka veľmi potešil keďže sa rád kúpe 🙂

mia2408
23. okt 2017

Moja naj fotka😁moje slniecko usmievave. Miluje pesničky a keď nejaku počuje hneď tancuje a tlieska😂😘prave som ho išla obliekať ale išla pesnička a utiekol😘😄

miminkanase
23. okt 2017

Najkrajsi moment je smiech nasich huncutikov. Prvy taky prestastny bol prave pri tomto kupani. Aj ked vodu miluju, tu prejavili ozajstnu radost, ved su rybky predsa 🙂

moncach
23. okt 2017

V poslednej dobe partia medzi obľúbené fotky tie, kde su obe moje detičky spolu. Strašne som sa bála, keď som sa dozvedala, že k našej vtedy 8m dcérke pribudne braček. Predsa 15m je maly rozdiel. Dnes ma maly uz pol roka a vidím, že nič lepšieho sa stať nemohlo. Ľúbia sa najviac, každé ráno sa budíme na to ako ho pusinka a hladka...

lusy1507
23. okt 2017

Vsetky fotky su pre mna vynimocne, preto nemam tu "svoju najoblubenejsiu" nezvyknem chodit s fotakom v ruke a fotit kazdy krok, skor si krasne chvile uzivam bez technologii. A tak pridam fotku troska k teme Bupi... maly miluje vodu, velmi rad sa odmalicka kupe. Na tejto fotke prvy raz odpocival vo vode a zistil ze moze ruckami spliechat vodu okolo seba. Jeho stastny a zaroven udivujuci vyraz tvare som musela zachytit...

timi86
23. okt 2017

Toto je prvá fotka našej krásnej a zelanej dcérky.Veľmi dlho sme s manželom uvažovali o treťom bábätku.Keďže máme už dvoch chlapcov a su dosť živý a strašne veľa sa im treba venovať.Keď som ostala tehotná bola som na vážkach čí to zvládneme.No keď sa dcérka narodila,pozrela som na ňu a pochopila som že to zvládneme a teraz nám robia radosť naše krásne detičky Oliver,Šimon a Zuzana.