PIATKOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR!

daska_tesco
11. sep 2015

Mamičky, čo je Klikni & Vyzdvihni?

Jednu z vás zajtra ráno za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov.
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede. 😉 Odmenu 30-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @zzuzanah
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

cuculiatko88
11. sep 2015

objednam ai tovar cez internet,vy ho pripravite a ja si ho len vyzdvihnem a idem domov,nemusim stravit vela casu nakupovanim v obchode,takto to budem mat vsetko pripravene

majusqa77
11. sep 2015

ja objednam, vy pripravite, ja vyzdvihnem/odveziem 🙂

radka1992
11. sep 2015

Tovar o ktorý mám záujem na internete objednám, vy mi ho pripravíte a ja si ho na odbernom mieste už len vyzdvihnem.

bazoskaa
11. sep 2015

náš nákup vo vybranom obchode bude pripravený bez toho, aby ste vystúpili z auta.. len kliknem a vyzdvihnem si moj objednaný nákup...super vec nech to je už aj u nás 🙂

drutyn
11. sep 2015

Objednam tovar na nete ,vy ho vypravite a ja ho uz len vydvihnem🙂

gabrielakin
11. sep 2015

Stačí, ak si cez webstránku objednám všetko potrebné pre domácnosť a zvolím si čas, kedy si môžem tovar vydvihnúť autom napríklad aj po ceste domov z výletu alebo na chatu. Službu Klikni & vyzdvihni môžeme využiť v hypermarketoch Tesco Zlaté Piesky a Petržalka

livvy
11. sep 2015

Je to služba od Tesco, kedy ja si naklikam potraviny do kosika, vy mi ich pripravite a stačí si ich vyzdvihnúť vo vybranom obchodnom dome a nemusim ani vystúpiť z auta 🙂

jajka68
11. sep 2015

tovar, ktory chcem si objednam na internete, vy mi ho pripravite a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem

darina1952
11. sep 2015

Stačí si na internete objednať, vy mi to pripravíte a ja si tovar na odbernom mieste už len vyzdvihnem. 😉

tosijo
11. sep 2015

Klikni & Vyzdvihni - vďaka nej si zákazníci môžu svoj nákupný zoznam spraviť cez internet a už pripravený tovar vyzdvihnúť v špeciálnom „drive in" zariadení. Samozrejme v lehote, ktorá im najviac vyhovuje, napríklad pri ceste z práce 😉

bolla
11. sep 2015

Tovar na internete objednám, vy mi ho pripravíte a ja si tovar na odbernom mieste vyzdvihnem.

lypka
11. sep 2015

Tovar o ktorý mám záujem na internete objednám, vy mi ho pripravíte a ja si ho na odbernom mieste už len vyzdvihnem.

masa13
11. sep 2015

Tovar si objednám cez internet, vy ho prichystáte a ja si ho prídem vyzdvihnúť. 🙂

janica009
11. sep 2015

Tovar objednám cez internet, vy mi ho pripravíte a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem 🙂

alcahelca
11. sep 2015

tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a na odbernom mieste si ho vyzdvihnem 🙂

nikenzi
11. sep 2015

Stačí si na internete objednať, vy mi to pripravíte a ja si tovar na odbernom mieste už len vyzdvihnem.

moncsi1987
11. sep 2015

Tovar si objednam cez web stranku, vy to pripravite a a ja si ho vyzdvihnem na odbernom mieste.Tato sluzba je super kedze teraz je maly chory a tak s nim nemusim 2 hodiny stravit v obchode aby sme nakupili vsetky veci do domacnosti.len si objednam a pojdeme preto.Užasny napad.Dakujeme ze ste.

muckova
11. sep 2015

Ja objednám- vy pripravíte - manžel vyzdvihne 😊

monn77
11. sep 2015

tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a na odbernom mieste si ho vyzdvihnem ..super 🙂

mimasab
11. sep 2015

tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a ja si ho vyzdvihnem 🙂

annikaa
11. sep 2015

Stačí si na internete objednať, vy mi to pripravíte a ja si tovar na odbernom mieste už len vyzdvihnem.

evickam1
11. sep 2015

ja objednam, vy pripravite, ja vyzdvihnem odveziem si ho 😀

jankasto
11. sep 2015

Tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a ja si ho vyzdvihnem.

kupcovci
11. sep 2015

Tovar objednam cez internet vy my ho pripravite a ja si ho vyzdvihnem. 🙂

foolie
11. sep 2015

Doma s vylozenymi nohami v klude si poprezeram vyberiem a objednam tovar vy mi ho pekne nachystate a ja si ho pridem s usmevom vyzdvyhnut ;)

matarka
11. sep 2015

Tovar, ktory si objednam cez internet, mi pripravite a ja si ho vyzdvihnem na vybranom mieste.

fifitko25
11. sep 2015

Velmi easy riesenie - kliknem, objednam a potom len vyzdvihnem uz pripraveny nakup. Velmi pohodlne, ked rodicia pracuju, alebo pri malych detoch nestihaju.

zuzaneckaa
11. sep 2015

nakúpim cez internet a objednaný tovar si vyzdvihnem na odbernom mieste

simona24
11. sep 2015

Objednam su tovar o ktory mam zaujem cez internet, vy mi ho pripravite a ka cestou z prace si ho vyzdvihnem a nemusim stracat cas behanim po obchode, ale mozem sa hrat s detmi 🙂

bandurka1979
11. sep 2015

tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a na odbernom mieste si ho vyzdvihnem