Ako malého odnaučiť liezť na mňa?

kili
2. jún 2008

... nelezte na mámu co je hodne nasratá.
😀 aj na vás neustále deti lezú, keď ste s nimi na zemi?
Ja nemám chvíľku kľudu, keď som na zemi a niečo robím, tak Samko hneď docupitá a "leze mi po hlave" 😠 , ťahá za vlasy, škriabe a nič iné ho nezaújma len sa na mňa vyškriabať.
Ako ho to odnaučiť?

majaaita
2. jún 2008

Kili, po mě se taky leze. Nejlepší je koleno do břicha (chudák mimino 🙂, ruku do oka a oslintat na co přijde a ještě se tváří, že dává pusinky 🙂
Učím malýho "malá", takže tahání za vlasy a škrábání dost přestalo, snaží se fakt jemně - rukama teda, tělem je jako tank 🙂

kili
autor
2. jún 2008

maja a čo je to za "malá" teda ako ho učiť? myslím, že na takéto veci Samko ešte nie je psychicky, aby to pochopil 😒

majaaita
2. jún 2008

Kili, jakože aby dělal spíš hladící pohyb, jako "malá, hodná" po hlavě. Jirka se to naučil skoro hned, prostě jsem ho začala hladit po vláskách a říkat "malá, malá", pak jsem mu to ukazovala na tátovi, hračkách, polštáři - a pak na mě .... sotva se na mě začne sápat, hned říkám "malá je máma, malá" a už mě neuhodí. Hlazení to přímo není, ale prostě položí ruku.

Pak taky říkám "tuli, tuli" jakože se pomazlíme, tak to už ví, že má dávat pusinky - no, položí na mě otevřenou pusu, ale zpomalí ho to v nájezdu. Jinak je prostě rozjívenej, je mu fuk, kam šlápne, nebo o co se opře.

kili
autor
2. jún 2008

tak to skúsim. Tuli u nás nehrozí bez ťahania za vlasy, to on sa hneď za ne zavesí

majaaita
2. jún 2008

Kili, taky jsem začala nosit vlasy stažený, nebo aspoň čelenku, aby nebylo tolik za co tahat 🙂 Ale to už dřív, protože držet se za ty jemný vlásky vzadu na krku, to mu přišlo jako výbornej nápad už dřív 🙂)))

kili
autor
2. jún 2008

ja zviazané vlasy neznášam, a v tomto teple už vôbec nie 😝

lucka.m
3. jún 2008

tak toto mi robí aj moja malá, stále by sa na mňa vešala a vlasy? No tie miluje, len ťahať a ťahať 😠 , inak ma zvykne aj ohromne štípať, no hrôza 😉

lusil2005
3. jún 2008

mojej malej specialita je ten prst do oka. chuda moja mama uz skoncila u ocnej s rozskrabnutou rohovkou 😅

a ta pusinka s otvorenou pusou - presne viem o com hovorite 😀

inac kili krasny nazov temy 😀 vystizne...

milhaus
3. jún 2008

mne tiež lucka strka prsty do puse, jej sa proste pačia tie zuby a ona chce vyskusat ako je to v mojej puse

sanicatko
3. jún 2008

ahoj jeeej,tuto pesnicku ja spievam malej kazdu chcvilu,keby mohla vyliezla by hned aj na everest.prave predchcvilou zaspinkala.ale predtym sa po mne trochu poprechadzala,vytahala ma,poskriabala.....milujem ju....jasne,prstiky v puse,plne ruky vlasov,skrabance,atd 😀

bambusko
3. jún 2008

kili, asi ta nepotesim, ale po mne sa skrabu este stale aj dievcata, nielen ked lezim a to bude mat ema za par dni 7 rokov 😀 ale po manzelovi este viac 😀 😀 😀 maly zlatusik zatial len vlasy sklbe 🙂

junovka
4. jún 2008

kili, aj na mna sa Nely trepe....ale skor ma bucha a ma z toho srandu a zasmejeme sa nadtym spolocne 😀

junovka
4. jún 2008

....mne to pripada, take zlate 😉 🙂

martina46
4. jún 2008

Kili, mne napadlo, že ostrihať vlasy 😉
Ja som mala raz na 1cm, bol to sice omyl, mali to byť 2cm, ale na toto sa asi nedáš 😀
Ja určite, ak budeme mať podobný problém. Čo asi budeme 🙂

kili
autor
6. jún 2008

marti, tak to si uhádla, nedám, ja by som vyzerala. Raz ma jedna úžasná kaderníčka ostrihala moc krátko (požiadavka bola, aby som si mohla dať vlasy za uši, keď potom zistila, že sa to nedá, tak to len nejak zahovorila) a to som nechcela vychádzať z domu a som prerevala asi týždeň (podotýkam, že som bola už dospelá 😀 )
Ono je ale problém v tom, že sa chcem niekedy venovať Adamovi a nič iné nerobím, len odháňam Samka.

happyfrog80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
happyfrog80
10. okt 2012

NICK MENO MESTO VEK POTRAT 1MS VITAMINY DETI POZ.TEST DC P. POTR

Ondatra2 Maja B.Bystryca 31 25/05/12 20/06 kys.listova 0 10 1
Happyfrog80 Katarina Manchester 32 26/06/12 25/07 kys.listova 0 19 1
Zlatat Zlata Horne Saliby 39 30/08/12 07/10 kys.listova, 2 3
folgravid
Spisiacka Petra Spisska N ves 29 05/09/12 09/10 kys.listova, 1 1
Erikad82 Erika Zilina 30 12/09/12 kys.listova 1 2
zelezo
Ellly Elena Poprad 31 29/09/12 femibion 800 0 1

ondatra2
16. nov 2012

@happyfrog80 moja a toto sa tu ako dostalo 😀