• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Angličtina - Helen Doron. Je to dobré aj pre 2,5 ročné dieťa? Koľko to stojí?

17. januára 2017 
@katka008 Ahoj, nie nakoniec som tam nesla. vsetko to stoji na tom ze dieta pozera doma rozpravky alebo vyucovanie v AJ, a potom raz do tyzdna dieta odpovada v aj. Zdalo sa mi, ze zvladnut skupinu 3 rocnych deti vsetko v aj je dost narocne. a potom zalezi aj ake deti sa tam stretnu. rozhodla som sa este pockat, doma moze sledovat rozpravky v aj , a ucim ju aj niektore slovicka.
15. mar 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apple7 Podla mňa to zbytočne nie je. Ja učim angličtinu detičky od 3-6 rokov a chodia i take, s ktorými rodičia doma nekomunikujjú po anglicky a deti sú rozkošné a rozprávajú pekne, samozrejme len o tom, čo je im blízke. Neučím formou HD, lebo hoci to môže byť super, príde mi to strašne drahé a mnoho detí, ktoré ku mne chodia by si to nemohli dovoliť.
27. mar 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate niekto materialy k best start - prosim prosim :slight_smile:
22. jún 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klatom
@slonikm
@sisulka7
@lennie7
@tonicka
@sranda
najdu sa tu nejake dobre anglictinarky, ktore by mi pomohli prelozit nejake tieto vyrazy: Living history, Living in a stately house, Heptathlon champion, Families with all boys and girls, Things to wear, Time for a story, The boy who cried wolf, The strange case of Dr Jekyll and Mr Hyde, Our interactive world, Five internet firsts, There´s a first time for everything, Modern life drives me crazy,
Life´s what you make it, Just wondering ....., The wonders of our Universe, Listening and note-taking,

dakujem pekne za pomoc
10. júl 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto na predaj materialy pre 3+ dieta?
21. aug 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre male dieta je najlepsie si myslim, ked nan hovoris sama v anglictine. Tak sa najlepsie nauci, a aj najprirodzenejsie.
15. okt 2014 o 11:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. ak mate niekto na predaj material na helen doron - didi the dragon alebo fun with flupe. piste do IP. vdaka
16. feb 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvusa1 ahoj...mozem sa spytat ci ste zacali navstevovat Didi the dragon? a ak ano, ako sa vam paci, ako to hodnotis a este, zeaky kurz mas, yellow ci green? vdaka
23. feb 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulka7 ahoj a kde ucis prosim ta?dik
1. mar 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beatrisss1 učím v jazykovej škole v Senici.
8. mar 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma niekto na predaj material na Didi the Dragon?
24. júl 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som velmi prekvapena ( sklamana), ze lektori nie su native speakers. Za tie prachy teda. V skolke mali wattsenenglish co je na podobnom principe ( aspon sa mi zda) a tam boli native.
3. sep 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je pravda , ze kurzy Helen Doron su trosku drahsie,ale ma to efekt, skutocne. S malym som zacala chodit na hodinu ked bol este babatko, dnes ma styri roky a myslim, ze na svoj vek ma dobre znalosti anglictiny. Treba mysliet na to, ze ta investicia sa vrati , ked sa bude ucit v skole anglicitnu a pojde mu to lavou zadnou, pretoze, tie slovicka, ale aj ostatne veci ma kdesi v mozgu uz ulozene.
Navyse ho to bavi, takze radsej kupim o par hraciek menej a odlozim si na dalsi kurz... Je to predsa len nieco pre buducnost .
18. nov 2015 o 10:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, kolko stoji kur u Hellen Donor v BA?
2. feb 2016 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alenka, najlepsie bude, ked sa spytas v centre, kam by si chcela chodit, v Ba je ich viac a da sa ist pozreiet aj na ukazkovu hodinu. Pozri si tento link.
http://helendoron.sk/locations
2. feb 2016 o 13:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenka008 69€ je registracny poplatok (zahrna materialy - knihy, cd) a 39€ mesacne - kurz je 10 mesacny, 1 x 45min lekcia tyzdenne
4. feb 2016 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemac Dakujem:slight_smile: Tak vyskusame ukazkovu hodinu
4. feb 2016 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka008 urcite chod na ukazkovu hodinu, bude sa ti to pacit. Obe nase dcerky chodia na HD od 4 rocikov, starsia je teraz piatacka a este sme sa s nou anglictinu do skoly neucili :slight_smile: . Je ovela dopredu oproti detom, ktore sa ucia len v skole, ona je uz na urovni A2 -teraz chodi na Teen Talent v HD, co je kurz uz " ozajstnej" anglictine pre deti od 10 rokov. Vies ono sa to mozno na zaciatku zda, ze tie deti nic nevedia a len sa hraju, ale im sa to v tych hlavickach uklada a ked bude treba sa to "objavi"...ja som velmi spokojna. Aj ta mensia uz hovori super, je teraz v HD stvrty rok a robi kurz More jump with Joey...aj knihy su super, interaktivne, stihnes si aplikaciu a ked to nasmerujes sa stranky knihy, tak tie postavicky hovoria, hybu sa...ozaj super...treba ist na tu ukazkovu hodinu, urcite
4. feb 2016 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mamičky, mám na predaj materiály BBS a Didy the dragon. Ak by ste mali záujem, tak mi napíšte do správy.
27. apr 2016 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj skúsenosť s helen doron nemám ale čo čítam príde mi to strašne drahé. Skús si prečítať tento ebook s radami na učenie angličtiny ( je to free) www.anglictina-bez-biflovania.sk/naucit-sa-anglicky-za-jeden-rok Myslím , že je tam množstvo užitočného a za skúsenie to určite stojí pred tým než začneme platiť drahé kurzy.
20. sep 2016 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj skús radšej tento online kurz pre deti : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-deti výde ťa to lacnejšie a dá sa to bezplatne vyskúšať na 7 dní . Našim deckám sa to páči. Verím, že som pomohol :slight_smile:
21. sep 2016 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj niečo lacnejšie je tento online kurz : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-deti, naše decká sa mu venujú 3 tí mesiac. Určite by som to minimálne skúsil. Na 7 dní je bezplatný a tak uvidíš či je to to čo hladáš ;)
21. sep 2016 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé dunajskostredskémaminy:slight_smile: V centre Lilliput pokračujeme jesenným kurzom
GimmeFive - English for Kids (2-5y.) -Angličtina pre detičky a veľmi rady Vás medzi nami uvidíme vždy v Stredu o 16:30 ;) Slovná zásoba je zameraná predovšetkým na praktické výrazy a detičky sa ich u nás učia formou hier - find and touch, bring me, draw and guess, what is missing? warm ups and songs, short readings.

Tešíme sa na Vás
28. sep 2016 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tu niekto písal, že sa môže to zdať drahé, tak podľa mňa to stojí za všetky drobné. :slight_smile: my navštevujeme kurzy helen doron už od 3 rokov a ľutujem jedine, že sme sa to nedali skôr. ono sa to nezdá, no drobci sú veľmi vnímaví a rýchlo pochytia angličtinu, rovnako ako materinský jazyk. :slight_smile:
17. jan o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok