Angličtina - Helen Doron. Je to dobré aj pre 2,5 ročné dieťa? Koľko to stojí?

zvedavamt
8. júl 2007

ma s tym niektora skusenosť? je to dobre aj pre 2,5r dieťa? koľko to stoji?

apple7
15. mar 2014

@katka008 Ahoj, nie nakoniec som tam nesla. vsetko to stoji na tom ze dieta pozera doma rozpravky alebo vyucovanie v AJ, a potom raz do tyzdna dieta odpovada v aj. Zdalo sa mi, ze zvladnut skupinu 3 rocnych deti vsetko v aj je dost narocne. a potom zalezi aj ake deti sa tam stretnu. rozhodla som sa este pockat, doma moze sledovat rozpravky v aj , a ucim ju aj niektore slovicka.

sisulka7
27. mar 2014

@apple7 Podla mňa to zbytočne nie je. Ja učim angličtinu detičky od 3-6 rokov a chodia i take, s ktorými rodičia doma nekomunikujjú po anglicky a deti sú rozkošné a rozprávajú pekne, samozrejme len o tom, čo je im blízke. Neučím formou HD, lebo hoci to môže byť super, príde mi to strašne drahé a mnoho detí, ktoré ku mne chodia by si to nemohli dovoliť.

vepiku
22. jún 2014

nemate niekto materialy k best start - prosim prosim 🙂

traffic
10. júl 2014

@klatom
@slonikm
@sisulka7
@lennie7
@tonicka
@sranda
najdu sa tu nejake dobre anglictinarky, ktore by mi pomohli prelozit nejake tieto vyrazy: Living history, Living in a stately house, Heptathlon champion, Families with all boys and girls, Things to wear, Time for a story, The boy who cried wolf, The strange case of Dr Jekyll and Mr Hyde, Our interactive world, Five internet firsts, There´s a first time for everything, Modern life drives me crazy,
Life´s what you make it, Just wondering ....., The wonders of our Universe, Listening and note-taking,

dakujem pekne za pomoc

jkc3000
21. aug 2014

Ahojte, mate niekto na predaj materialy pre 3+ dieta?

frantisekpucha
15. okt 2014

Pre male dieta je najlepsie si myslim, ked nan hovoris sama v anglictine. Tak sa najlepsie nauci, a aj najprirodzenejsie.

jamajka31
16. feb 2015

ahoj. ak mate niekto na predaj material na helen doron - didi the dragon alebo fun with flupe. piste do IP. vdaka

jamajka31
23. feb 2015

@silvusa1 ahoj...mozem sa spytat ci ste zacali navstevovat Didi the dragon? a ak ano, ako sa vam paci, ako to hodnotis a este, zeaky kurz mas, yellow ci green? vdaka

beatrisss1
1. mar 2015

@sisulka7 ahoj a kde ucis prosim ta?dik

sisulka7
8. mar 2015

@beatrisss1 učím v jazykovej škole v Senici.

lemac
24. júl 2015

Ma niekto na predaj material na Didi the Dragon?

alica2011
3. sep 2015

Ja som velmi prekvapena ( sklamana), ze lektori nie su native speakers. Za tie prachy teda. V skolke mali wattsenenglish co je na podobnom principe ( aspon sa mi zda) a tam boli native.

katika121
18. nov 2015

Ahojte, je pravda , ze kurzy Helen Doron su trosku drahsie,ale ma to efekt, skutocne. S malym som zacala chodit na hodinu ked bol este babatko, dnes ma styri roky a myslim, ze na svoj vek ma dobre znalosti anglictiny. Treba mysliet na to, ze ta investicia sa vrati , ked sa bude ucit v skole anglicitnu a pojde mu to lavou zadnou, pretoze, tie slovicka, ale aj ostatne veci ma kdesi v mozgu uz ulozene.
Navyse ho to bavi, takze radsej kupim o par hraciek menej a odlozim si na dalsi kurz... Je to predsa len nieco pre buducnost .

alenka008
2. feb 2016

Kocky, kolko stoji kur u Hellen Donor v BA?

katika121
2. feb 2016

Alenka, najlepsie bude, ked sa spytas v centre, kam by si chcela chodit, v Ba je ich viac a da sa ist pozreiet aj na ukazkovu hodinu. Pozri si tento link.
http://helendoron.sk/locations

lemac
4. feb 2016

@alenka008 69€ je registracny poplatok (zahrna materialy - knihy, cd) a 39€ mesacne - kurz je 10 mesacny, 1 x 45min lekcia tyzdenne

alenka008
4. feb 2016

@lemac Dakujem🙂 Tak vyskusame ukazkovu hodinu

lubina
4. feb 2016

@alenka008 urcite chod na ukazkovu hodinu, bude sa ti to pacit. Obe nase dcerky chodia na HD od 4 rocikov, starsia je teraz piatacka a este sme sa s nou anglictinu do skoly neucili 🙂 . Je ovela dopredu oproti detom, ktore sa ucia len v skole, ona je uz na urovni A2 -teraz chodi na Teen Talent v HD, co je kurz uz " ozajstnej" anglictine pre deti od 10 rokov. Vies ono sa to mozno na zaciatku zda, ze tie deti nic nevedia a len sa hraju, ale im sa to v tych hlavickach uklada a ked bude treba sa to "objavi"...ja som velmi spokojna. Aj ta mensia uz hovori super, je teraz v HD stvrty rok a robi kurz More jump with Joey...aj knihy su super, interaktivne, stihnes si aplikaciu a ked to nasmerujes sa stranky knihy, tak tie postavicky hovoria, hybu sa...ozaj super...treba ist na tu ukazkovu hodinu, urcite

katarinkalm
27. apr 2016

Mamičky, mám na predaj materiály BBS a Didy the dragon. Ak by ste mali záujem, tak mi napíšte do správy.

roboas
20. sep 2016

Ahoj skúsenosť s helen doron nemám ale čo čítam príde mi to strašne drahé. Skús si prečítať tento ebook s radami na učenie angličtiny ( je to free) www.anglictina-bez-biflovania.sk/naucit-sa-angl... Myslím , že je tam množstvo užitočného a za skúsenie to určite stojí pred tým než začneme platiť drahé kurzy.

roboas
21. sep 2016

Ahoj skús radšej tento online kurz pre deti : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre... výde ťa to lacnejšie a dá sa to bezplatne vyskúšať na 7 dní . Našim deckám sa to páči. Verím, že som pomohol 🙂

roboas
21. sep 2016

Ahoj niečo lacnejšie je tento online kurz : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre..., naše decká sa mu venujú 3 tí mesiac. Určite by som to minimálne skúsil. Na 7 dní je bezplatný a tak uvidíš či je to to čo hladáš ;)

gm5
28. sep 2016

Milé dunajskostredskémaminy🙂 V centre Lilliput pokračujeme jesenným kurzom
GimmeFive - English for Kids (2-5y.) -Angličtina pre detičky a veľmi rady Vás medzi nami uvidíme vždy v Stredu o 16:30 ;) Slovná zásoba je zameraná predovšetkým na praktické výrazy a detičky sa ich u nás učia formou hier - find and touch, bring me, draw and guess, what is missing? warm ups and songs, short readings.

Tešíme sa na Vás

silvinka889
17. jan 2017

ako tu niekto písal, že sa môže to zdať drahé, tak podľa mňa to stojí za všetky drobné. 🙂 my navštevujeme kurzy helen doron už od 3 rokov a ľutujem jedine, že sme sa to nedali skôr. ono sa to nezdá, no drobci sú veľmi vnímaví a rýchlo pochytia angličtinu, rovnako ako materinský jazyk. 🙂

mishka9999
2. okt 2017

ahojte prosim vas nejaku dobru anglictinarku ale anglicky kurz pre 9r. Nitra Dakujem

isabellaa
14. nov 2017

@petulka_ ahoj, prosím ta, mozes dat este raz link na cd a knihu, nejde mi to otvoriť. Ďakujem

samkova_mamka
14. nov 2017

Je Helen Doron aj v Prešove?

nexuska
14. nov 2017

https://www.facebook.com/Knihy-v-anglictine-140... My sme velmi spokojni uz mam objednany dalsi balicek na vianoce

ogeletka
16. dec 2017

Dobrý deň.
Predám 1DVD a 4cd z kurzu Fun with Flupe. Cena je 20€. A 1DVD a 4 cd z kurzu More Fun with Flupe. Cena je 20€ za material jedného kurzu. Len osobný odber.
Mam aj Didy the dragon,ale chýba mi 1cd,neviem ho nájsť.

ogeletka
16. dec 2017