Existuje ešte normálna rozprávková kniha?

grace82
25. nov 2017

Hladam rozpravkovu knihu s klasickými rozpravkami pre 3 rocne dieta, ktora ma klasicke rozpravky ako Cervena Ciapocka, Ako dedko tahal repku, 3 prasiatka a podobne, ale v tom starom zneni,...kde vlk zozerie staru mamu aj Cervenu Ciapocku a podobne, prosto kde dobro vitazi nad zlom....nie ze sa babka schova do skrine a podobne bludy....aby mala kratsie texty a pekne obrazky..dakujem za tipy 🙂

dzjanetta
26. nov 2017

@katuskatt tuto mame a je pekna😉

mandala77
26. nov 2017

@grace82 pozri si blog tejto baby na koníku, určite nájdeš inšpiráciu: https://www.modrykonik.sk/blog/xarra246/?postid...

blahowoman
26. nov 2017
grace82
autor
27. nov 2017

@kvetinka75 ako z kniznice fajn je ich tam vela ale taku knihu chcem na stalo

grace82
autor
27. nov 2017

@kvetinka75 antikvariat je fajn vrc len musim vediet co konkretne hladat

lusinda1989
27. nov 2017

My mame doma tuto a tie rozprávky su normálne nie tie hrozne co su ,,novodobé”

dai
27. nov 2017

@grace82 neviem teda ako casto kupujes knihy ale klasickych rozpravkovych knih je kopu - ja mam doma citaciu masinu - 3 kniznice plne plus teda pravidelne navstevy kniznic, kopu klasickych rozpravkovych - vsetko kupovane v obchodoch - vydavaju pravidelne zbierky klasickych rozpravok, bratov Grimmovcov, rozpravok pre najmensich etc. ... Ako ja vobec nemam pocit zeby sa nedali kupit normalne pekne knihy ( my teda sme v panta rhei varene pecene s dcerkou a vyber obrovsky pre kazdeho ...)

senta_sofia
27. nov 2017

@grace82 je toho vela, neviem teda ake si pozerala ty, ja som na tie “novodobe” este nenarazila. Trojrocnemu odporucam tu, co je cvaknuta v prilohe, nie su zbytocne dlhe, aby dieta udrzalo pozornost, ale podstata vystihnuta.

virivka
27. nov 2017

@grace82 Keby si chcela tie nalmilsie rozpravky co davala senta_sofia, mam ich v bazari na predaj🙂

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grace82
autor
27. nov 2017

@dai no o detske knihy s textom stn doteraz nejavil zaujem...az mesiac dozadu vyzaduje len rozpravky...kedze byvam na dedine je obtiaznejsie dostat sa do mesta a panta rei mozem navstivit jedine online...co som parkrat urobila ale kupa bola krok vedla .pozmenene rozpravky..preto by si mi velmi pomohla dat nrjake konkretne knihy aby som sla na istotu..lebo ma to byt darcek na vianoce

grace82
autor
27. nov 2017

@lusinda1989 a vedela by si mi ofotiy jednu stranu aky to je text?

lusinda1989
27. nov 2017

@grace82 jasne neni problem tu je obsah

lusinda1989
27. nov 2017
emma12345
28. nov 2017

Moja trojrocna vydrzi maximalne par riadkov textu, takze toto je ideal, myslim ze aj ty nieco take hladas 🙂

grace82
autor
28. nov 2017

@emma12345 tak toto je mega spica..dakujem presne ale presne toto som hladala...pekne obrazky..zozrata babka aj Ciapka a kratke texty s velkymi pismenami super vyuzitelne pri neskorsom uceni sa citat..dakujem velmi

lulistek
28. nov 2017

Naša najobľúbenejšia knižka.poucna stojí tak 5euro a je aj druhá taká zelená a inými podobnými rozpravkami

grace82
autor
28. nov 2017

@lulistek tuto mame uz doma dakujem a pribehy su super

lulistek
29. nov 2017

@grace82 dcerka má rada ešte aj ,,Deduško rozprávaj,, to je o slušnom správaní 🙂

lulistek
29. nov 2017

@grace82
Ak máte záujem o Krátke rozprávky s peknými obrázkami a veľkými písmenami my máme radi aj tuto

sofi2510
29. nov 2017

my mame tuto

nyteshade
25. jan 2018

Inak, odkedy ste čítali svojim detickam? Existuje aj niečo pre malé bábo?

ellieellie
25. jan 2018

@nyteshade Ja mám štvormesačného synčeka a už si čítame každý deň 😉 Má to veľmi rád a ja tiež. Čítame leporelá, knižky s tvrdými stránkami, keďže ich rád aj chytá a búcha do nich 😁 So záujmom pozerá veľké farebné obrázky a počúva, ako mamina číta a mení pri tom hlasy 😂 Odporúčam. Mohla som začať aj skôr, ale nevadí, stále nie je neskoro.

nyteshade
25. jan 2018

@ellieellie a. Vieš mi dat prosím nejaký tip? Pripadne odfotit knižku? Ďakujem

ellieellie
25. jan 2018

@nyteshade Zatiaľ máme tieto. Môj Macík je stará klasika, pre mňa najkrajšia.

Vie ešte niekto odporučiť takéto knižky, niečo fakt pekné? Budem aj ja rada za tip 😉