Obdobie vzdoru. Ako to riešite?

terezzka11
10. nov 2008

No moja mala sa dostala do krasneho "Niiee obdobia" a na vsetko ma len tuto jednu odpoved. A nic na nu nefunguje. Maju aj vase deticky toto obdobie? Ako to riesite? U nas to po dobrom moc nejde a ani predchadzat zlosti sa uz neda, lebo NIE pride vzdy. Obcas zaberie, ked zacnem nie hovorit aj ja, ale vacsinou sa este viac rozplace...
Uz aby to bolo za nou 😒

maranat
28. jún 2012

ako riesit, ak sa dieta slahne od nervov o zem a nasledne sa chce lutovat? lutovat ho, ci nechat tak?

daduska2009
7. máj 2013

dobrý deň, ani neviem kde by som začala.Máme s manželom dvoch synčekov 3,5 a 4 mesiace a problém je s tým starším od januára (to sa nám narodil mladší syn)tohto roku začal chodiť do škôlky veľmi sa tam teší je rád s detmi aj učiteľky tvrdia že tam poslúcha ale keď príde domov je to úplný opak,nepočúva.odvráva,robí všetko zle a pritom na nás pozerá a robí zle.Nepomáha ani krik ani milé slovo ani po zadku skrátka nič, bývame so svokrovcami a keď sa mu aj niečo zakáže tak občas poslúchne ale ked už nemá po vôli príde dole za dedkom a ten mu všetko dovolí už neviem ako na neho dakujem za odpoveď a rady 😠 ☹

kbeata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz