• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Obdobie vzdoru. Ako to riešite?

9. mája 2013 
ako riesit, ak sa dieta slahne od nervov o zem a nasledne sa chce lutovat? lutovat ho, ci nechat tak?
28. jún 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň, ani neviem kde by som začala.Máme s manželom dvoch synčekov 3,5 a 4 mesiace a problém je s tým starším od januára (to sa nám narodil mladší syn)tohto roku začal chodiť do škôlky veľmi sa tam teší je rád s detmi aj učiteľky tvrdia že tam poslúcha ale keď príde domov je to úplný opak,nepočúva.odvráva,robí všetko zle a pritom na nás pozerá a robí zle.Nepomáha ani krik ani milé slovo ani po zadku skrátka nič, bývame so svokrovcami a keď sa mu aj niečo zakáže tak občas poslúchne ale ked už nemá po vôli príde dole za dedkom a ten mu všetko dovolí už neviem ako na neho dakujem za odpoveď a rady :angry: :frowning2:
7. máj 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduska2009 ja som byvala niekedy s mojou mamou,a moj syn co trebars nemal odo mna,tak dostal od babky :wink: ,ale nebolo to prilis dobre,lebo neposluchal,bol skor taky dezorientovany vo vychove...dohodla som sa s mamou ze ked nepovolim ja,tak ani ona :wink: ,vlastne sme si my dospely urcili nejake pravidla pre maleho,bolo to tak lepsie,fungovalo to :wink:
9. máj 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok