• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odvykanie od plienky v 2 rokoch. Ako naučiť na nočník?

27. decembra 2015 
moja ma esste na noc plienky hoci cez den nie, u nas to s budenim v noci resp s cikanim v noci neslo ked som to skusala dopadlo to tak ze bola dve hodiny hore...pred par dnami sa ale stalo ze mrnkala a ked som za nou prisla tak povedala ze chce cikat...hadam sa to casom upravi...
25. dec 2015 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siska53 lekarka povedala ze sa to riesi az v piatich rokoch (ak sa to neupravi) a on je zevraj pozadu aj kvoli tomu ze mu ako babatku operovali srdce, a to ma nasledky, mlaky nerobi, maximalne treba preprat a zbierat bobky ak sa nejake vyskytnu, posielam ho vycikat sa, takze sa pocika minimalne, ak ho neposlem ja, obcas sa vypyta, obcas pocika, raz je to lepsie raz horsie, na kakanie sa mi sam vypytal len raz (asi pred tyzdnom) inak musim nad nim stat, aby sa vykakal, popripade sa niecim vyhrazat, alebo slubit odmenu (podla situacie emoticon ) kedze mam doma aj maminku tak sa to relativne da, ak ho zabudnem poslat ja tak ho posle ona, vydrzi dost dlho, len neviem preco sa vzdy nevypyta sam (alebo ak nie vzdy tak aspon vacsinou)
na zachod chodi hore a ak sme na prizemi tak ide raz na nocnik raz na zachod, je to drobec takze na nocniku sa to relativne da
do skolky nechodi prave kvoli pocikavaniu, rada by som ho tam dala, ale zas vo verejnej skolke nebudu mat cas taketo pocikavacie a pokakavacie veci riesit, a nechcem aby sa mu deti vysmievali, na sukromnu skolku akosi nemame dost financii
27. dec 2015 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myuska tak to je ina situacia. Jasne.
27. dec 2015 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš