• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V akom veku sa vaše deti naučili plávať?

13. októbra 2011 
Milan ako dvojrocny,Michal 5 rocny a velmi lutujem že som Marekovi kupila koleso nechce bez neho plavat :angry:
12. okt 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@digysa ,@jaaty no pekne stará téma, to bolo tri a pol roka dozadu :sweat_smile: :confused: Na tom kurze sa osmelil, musím povedat že pláva super, prepláva dlžku bazéna, techniku snád doladí na plaveckom v škole.Baví ho to, nebojí sa vody, potápa sa ako tuleň.. :sweat_smile: .už som aj zabudla, že chodil na kurz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
teraz máme Judo 2x do týždna už tri roky, je to tak akurat aby stíhal aj školu :wink: profesionala z neho nechceme mat, len aby sportoval.. V zime zasa vela lyzujeme posledne roky, to ho bavi asi najviac.
12. okt 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ukana Hlavne, ze ste zostali pri sporte.... To je jedno, aky robi :wink:
12. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
prečo sa mi neukazuje moje dieta pri nicku??? :angry: :angry: :confounded:
12. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty tak to vnimam aj ja a snazim sa syna (3 roky) vystavit roznym druhom sportu a vsetko robi len rekreacne a dufam, ze nebude v nicom vynikat, lebo robit vrcholovy sport nie je ziadna sranda (samozrejme ak sa sam rozhodne nebudem mu branit) , skor by som chcela, aby si vytvoril pozitivny vztah ku sportovaniu ako takemu a aby mal z neho radost.
13. okt 2011 o 01:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas drobec mal 1,5 roka ked sa naucil plavat, zatial plava iba pod vodou ale mu to celkom ide a dost daleko zaplava......
13. okt 2011 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok