Používame cookies. Viac informácií tu. OK

1.stupen alergie na mlieko u 2 ročnej

Alergia na mlieko
sunnybaby15
22. okt 2019

Ahojte dcérke ktorá má 2 roky zistili alergiu na mlieko 1.stupna,doktorka hovorila ze sú 4 stupne. A teda ze mlieko moze.... Malej som dala mlieko a na nožičke sa jej po dopiti objavili 3 pupence ktoré ju svrbeli. Zistili niekomu takýto ľahký stupeň alergie? Aká je tolerancia mlieka na deň resp. Môže aspoň jogurty? Alebo je lepšie prejsť na kozie mlieko... Trápi ma doplnenie vápniku keďže mak asi veľmi nie je vhodný pre 2 rocnu

ivulik2311
22. okt 2019

@sunnybaby15 ako jej to zistili? Krvou?

renka30
22. okt 2019

Ak má alergiu na bielkovinu kravského mlieka tak by sa mu mala vyhýbať podobne ako výrobkom, v ktorých sa kravské mlieko vyskytuje

janickacrazy
22. okt 2019

pokiaľ má takéto reakcie, tak určite by som mlieko úplne vylúčila, tie testy nemusia byť úplne presné a ked je alergická na mlieko, tak by ho nemala piť vôbec a ani žiadne mliečne výrobky jesť, o vápnik sa neboj vôbec, pokiaľ má pestrú stravu, tak ho bude mať určite dostatok, kozie sa tiež alergikom neodporúča, mlieko može rastlinné, jogurty kokosové, ryžové, sojové, daj sa do skupinky alergia na mlieko tu na MK, tam je veľa informácií

sunnybaby15
autor
22. okt 2019

@ivulik2311 áno krvou

Tu začni písať odpoveď...

Odošli