15-mesačné dieťa nechce umelé mlieko

lilinka1989
11. máj 2023

Ahojte kočky z malý od 15 m odmieta umelé mlieko, nevadí keď prestane piť som z toho nešťastná že ho odmieta, skúsila som aj iné značky a nič nechce proste už mlieko

sandyan
11. máj 2023

@lilinka1989 ani moj nepije okolo 15m , skusala som mu kupit ochuteny sunar, skusalansom mu obycajne kravske prevarit, urobit kakao vobec nic ,vsetko odmieta

bejbypd
11. máj 2023

@lilinka1989 moje obe deti od 12 mesiacov boli bez mlieka ,nechceli ..plne a dostatočne boli naučeni na normálnu stravu ,neriešila som to a ani lekár nie ..všetko bolo v poriadku .nevidím dôvod byť nešťastná

anjelicek26
11. máj 2023

Moj syn nepil ziadne mlieko od 9 mesiacov, proste ani za svet... krvny obraz ma ukazkovy, vysku a vahu a svalovu hmotu nad priemer, sportuje dodnes.. Vyvazenou stravou to vies normalne skorigovat, nic mu chybat nebude, neboj.

tatianamaria
11. máj 2023

Nevidím dôvod, aby 15 mesačne dieťa pilo umelé mlieko. Keď bude mať pestrú stravu nič mu nebude chýbať. Vápnik sa oveľa viac nachádza aj v iných potravinách. Dokonca niekde je ho oveľa viac ako v mliečnych výrobkoch.

lilinka1989
autor
11. máj 2023

@sandyan aj môj tak presne

ildiko36
11. máj 2023

@lilinka1989 kludne môžeš dať od 6mes aj prevarene plnotučne mlieko

anjelicek26
11. máj 2023

Mojmu pred nastupom do skolky zistili laktozovu intoleranciu... aj to sme sli len na testy na gastro, nech mu daju "nejaky" papier a nenutia ho to tam jest... prakticky to vysvetlilo cele to skriekanie a neznasanie mlieka prve mesiace...

titla
11. máj 2023

@lilinka1989 Ked som prestala syna kojit v 13m odmietal UM. Dokonca aj moje, co som si odsavala, z flasky nevypil. Tak od vtedy mlieko nepije. Papal jugurty, syr, maslo, acidko. Tri pediatricky mi nezavisle povedali, ze ak ma pestru stravu, tak mlieko v tomto veku nepotrebuje.

lilinka1989
autor
11. máj 2023

@ildiko36 nechce ani kravské

lilinka1989
autor
11. máj 2023

@anjelicek26 nemál žiadne priznaky? Kožné alebo podobné?

patka06
11. máj 2023

15 mesačné nemusí povinne piť mlieko, to už má normálnu stravu, v ktorej sú mliečne výrobky

veronikacernickova
11. máj 2023

Moju dcéru som prestala kojiť, keď mala 16 mes., odvtedy pila iba čaj a čistú vodu, odmietala akékoľvek mlieko (umelé aj kravské), takže sme to "zachraňovali" iba jogurtami.

ildiko36
11. máj 2023

@lilinka1989 skus dať do toho granko alebo sa da kúpiť v slamke granko, moje deti to zboznujú, maju aj v kik a normalne z pohára ponúkni.

pehavcek
11. máj 2023

Pokial ti zje mliecne vyrobky tak sa nic nedeje.Nebud z toho nestastna.

tinka8512
11. máj 2023

@lilinka1989 moja mala tiez ziadne UM od 9 mesiaca,ani kvapku nikdy nemala,do 8.mes bola kojena a potom nic z flasky.Bola som zufala ale uz ma 3 roky a nic sa jej nestalo, normalne som jej dvala aspon jogurty a taketo. Papala prekne zeleninky ovocie kase. Kupovala som jej aspon tie kase co maju z uM,co sa len voda prida, to mala rada.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz