19 mesačný synček nechce piť umelé mlieko

1_cukricek
27. feb 2013

ahojte moj 19 mesacny syncek nechce umele mliecko kupila som Nutrilon 3, nechcel. potom som kupila Nutrilon 3 Vanilkovy ani ten nechce. chce len moje mlieko ale uz ho nemam vela poradte prosim co mam robit, uz si neviem rady. Dakujem

gyarmati
27. feb 2013

Ahoj!No ja neviem ale keď mala moja dcérka 19 mesiacov tak ja som už dávno nekupovala umelé mliečko,ani som jej to nedávala,už pila normálne kravské mlieko,papkala skoro všetko!

bubula_007
27. feb 2013

@1_cukricek ahoj. Ja som vyskúšala asi 6 rôznych UM, ale malý nechcel ani jedno. Teraz má 14 mesiacov a od roku mu dávam plnotučné kravské mlieko. Zo začiatku len trošku, za 3-4 lyžičky. Nemá žiadne alerg. reakcie, za deň vypije asi 2 dcl. A k tomu moje mlieko, ale to len raz max. dvakrát za deň. Viac nemám.

fitka
27. feb 2013

kludne mu daj uz plnotučné, uz je velky, a to čo obsahuje to umelé mu už vieš nahradiť v normálnej strave

anw
27. feb 2013

moja mala nepije mlieko od 5 mesiacov....ziadne....a sme tu 😀 😀 😀 😀 .... asi sa ho objedol.....davaj jogurty a vapnik v inej forme.....to zvladnete

dudduli
27. feb 2013

@1_cukricek ,daj mu normálne kravské,moji synovia ho pijú jeden od osmeho mesiaca a druhý od šiesteho ,tiež mi nechceli piť umelé a teraz kupujem dva kartóny mesačne 😀

kobercek1
28. feb 2013

nesil ho do umeleho mlieka, kludne mu daj svoje kolko sa da a na dalsi raz ponukni plnotucne. moj maly sa sam odstavil v 20 mesiacoch a uz potom pokracoval na kravskom mlieku. tie umele do skoro 5 rokov to su podla mna len reklamne tahy na maminy vylakat co najviac penazi.

burina4
1. mar 2013

ked nechce piť umele tak mu veselo podajte čerstve, prípadne mu ho dajte ako puding riedši alebo kakavko už dávno mohol piť čerstve ani vám by furt umele nechutilo 🙂 🙂 🙂