Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

25 dňová dcéra pije Nutrilon a strašne sa pučí

anyy23
24. nov 2020

Ahojte, dcera ma 25dni je na UM na Nutrilone klasickom no od piatku sa strašne pučí, krúti jej črevá,kaka iba 1x za 24h,je nekludňa,dr poradila probiotika kupila som biogaia ale kŕče boli este horsie tak jej ich uz 2dni nedala, premyslam nad zmenou mlieka z klasiky na Nutrilon Omneo Comfort vraj je lepsie stravitelny. Ake mate skusenosti s nim?

simona92101
24. nov 2020

@anyy23 skuste probiotika Infant dophilus v prasku,nasej velmi pomohli.a takisto ci by nebolo lepsie zmenit celkovo znacku mlieka,nutrilon ma hustejsie zlozenie a niektorym detom je tazky na zaludok..

tilko
24. nov 2020

U mojej dcerky po Nutrilone to iste a pediatricka ma nasmerovala na Nutrilon Profutura a davala som aj Sab simplex...

tilko
24. nov 2020

A este ma napadlo,ze som nedavala vigantol ale jamieson

anyy23
autor
24. nov 2020

@tilko davam od zaciatku Jamieson D vit. nasa dr.poradila len probiotika nic viac 😞

tilko
24. nov 2020

@anyy23 hm...ja som davala Nutrilon profutura a hned bola zmena...dr. povedala ze je lahsie stravitelny...az ked mala dcera 5 mesiacov,tak sme presli na obycajny nutrilon....jaj tieto babatkovske bruska

hailey1
24. nov 2020

@anyy23 biogaia je velmi slabe probiotikum, skus probiofix baby, nam to velmi pomohlo

1katus1
24. nov 2020

Mne syn z Nutrilonu stále len kakal a prehanalo ho. Nepriberal a plakal. Skúsila som Sunar complex a bolo dobré aj priberal aj pekné spinkal. Pre istotu som mu dávala aj biolac baby

ukulela
24. nov 2020

@anyy23 probiotika je jedna vec - ale neviem, ci lieky proti kolike nie su trocha na inom principe . sab simplex, espumisan a tak .... skus prestudovat. bio gaiu chvalia .... inac, menit mlieko tiez ne hala-bala, pise/hovori sa, ze dieta potrebuje tak par dni (10-14) na zmenu a menit castejsie je zle. je na nutrilone od narodenia? skus teda nejaku tu premiovu radu a ak sa to nezlepsi, tak inu znacku po par dnoch ...

anyy23
autor
24. nov 2020

@ukulela nezabera ani espumisan bohuzial , Nutrilon ma od narodenia a od piatka sa trapime s kolikou, uz si nevieme rady, na chvilku sa ukludni a potom znova plac bez konca kraja,nechcem menit hala bala mlieko ale dnes mi 2lekarnicky v 2odlisnych lekarnach povedali ze ak jej robi zle jeden nutrilon bude zrejme kazdy lebo ze podla zlozeni pouzivaju do vsetkych rovnaky skrob len obmienaju primesy k tomu a na Hipp som necitala negativne skusenosti preto nad nim premyslam

queen_mary
24. nov 2020

To sa upravi len skusanim vsetkeho mozneho a roznych kombinacii, ze co jej sadne. Alebo proste rurka.

paneboze
26. nov 2020

Keď jej také sračky dávaš

luciab987
26. nov 2020

@anyy23 u nas probiotika infants dophilus- super, babycalm na brusko a mliecko kendamil.

luciab987
26. nov 2020

@anyy23 ano a ako bola vyssie spomenuta rektalna rurka. Bala som sa toho ale tym babatkam to tak velmi pomoze ze ako zachrana je to super. Bohuzial pravda je ze treba poskusat a zistit co babatku pasuje

Tu začni písať odpoveď...

Odošli