3,5 mesačné dieťa odmieta umelé mlieko

03katka03
1. apr 2018

Ahojte mamičky . Idem si k Vám po radu . Už som zúfalá . Synček ma 3.5 mesiaca . Od začiatku je na materskom mliecku ale už mi pomaly dochádza aj keď robím všetko možné preto aby bolo ešte žiaľ nejde to . Malému som skúsila už fat Nutrilon , Bubu, Hamo, Babylove, France a aj Sunar . Ani jedno mliecko mi nech vypit . Ako náhle ucítil že je to UM spustí plač a koniec. Boli sme aj na gastre ale tam nám dali Nutrilon proti alergii ale ani to nechce . Neviete mi poradiť ako ho naučiť na UM? Ďakujem za každú radu . 😊

diablikovci
1. apr 2018

No skúste dať trosku cukru do mlieka. Alebo treba rovno vyskúšať kravské mlieko. Môj brat od 3 týždňov len veľmi riedku krupicu jedol a puding noc iné nechcel. A je mu 30 r chlap jak hora 🙂. Moja dcéra sa v 10 mes odstavila od mlieka úplne a nepije žiadne. Treba skúšať 🙂

vierka1211
1. apr 2018

Skuste mu dat trosku cukru do mliecka. Moj starsi bol ties na tom tak umele ziadne same problemi boli stymi mliekmi tak som uz od zufalstva dala kravske a papal ho. Len stymi umelimy som mu viac uskodila ako pomohla.

myjusiatko
1. apr 2018

A laktacna u vas bola? dokrm davas cievkou?

pininka
1. apr 2018

Hlavne nesmies tie mlieka striedat, davaj stale len jedno, ona si postupne zvykne. Ani nasa nechcela, trhala mi flasku a nakoniec si pekne zvykla.

stanislavicenka
1. apr 2018

Cukor do mlieka, najhorsia rada. Tiez by ma napadlo dokrmovat cievkou. Hladat, skusat, je to tazke

luba41
1. apr 2018

a pprečo si mýslíš, že mlieko odchádza?..samé len tak nebude miznuť..a ked odmieta UM, asi mu stačí..priberá? v čom vidíš problem?..

emao
2. apr 2018

aj ja mám málo mlieka , jem senovku grécku na podporu mlieka, pretože mne malá tiež odmieta fľašku, takže sa snažím aby som neprišla o mlieko, a zrejme jej to stačí.. ak babo priberá , tak mlieka máte určite dosť nato koľko potrebuje, aj mne sa zdá ako keby som mala prázdne prsia, ale malá priberá a stačí jej to a je kludna

emao
2. apr 2018

pri mojich dvoch som urobila chybu, keď som ich prestala kojit, pretože som si myslela, že nemám mlieko, ale teraz pri tretej som zistila, že nemusia byť prsia úplne plné mlieka aby to stačilo, držím palce, aj vinea pomôže 🙂

bambula626
2. apr 2018

@03katka03 kup si leros caj na dojcenie bordovej farby, pila som ho nariedeny horuci z termosky za cely den spolu 3-4 litre a vecer som sa vzdy musela riadne najest, aby som v noci mala dost. V tomto case sa prirodzene upravuje tvorba mlieka a uz nebudes mat prebytky ako predtym. Kamoske ori 4 mesacnej dcere doktorka ooradila ostat pri materskom mlieku a zaviest uz stavicky zelenina, ovocie. Cukor nedavaj, znicis mu zuby.