4 mesačné bábätko nechce vôbec mliečko. Čo mu dávať?

miskachrumka
9. júl 2009

mam 4 mesacneho swynceka a vbec mi nechce mliecko na ktorom vyrastal od narodenia no ako prvy sme mali nutrilon lenze ten nam nerobil dobre ba dokonca mu pokazil brusko!vseobecne doktorky ked mamky nemaju mliecko tak odporucaju humanu je skvela mi je mame od mala ale chvilku nato nam aj tak zistili reflux tak sme museli zahustit tak nam predpisali humanu ar a na tej sme od 2mesiaca cize už dva mesiace a pol pije len toto a z niciho nic mi ho zo dna na den odmietol dsanzim sa to mliecko donho dostat aspon vtedy ked je osapali lebo ked je culi mi ho nechce vypluva place a mika sa !lenze co teraz on mliecko musi pat a pripada mi to dost neskoro teraz zas menit mliecko a zas mylit jeho brusko!poradte vcera som volala doktorke a povedlal mi ze mu mam prestat davat tak na 2-3dni tak maam ztoho zmiesane pocity lebo aj kasicky ma miesane tymto mlieckom ale ma aj mliecnu obilnu kasu mu to obmienam!teraz sme zacali davat mrkvicku hipp a nejak sa mi znej s prepacenim poriadne posral 😒 už neviem co mu mam davat!som zufala!poradte niektore mamicky ktore mate rokvnako stare babatka dakujem vopred! 🙂

rromanaa
25. jan 2016

Dakujem krasne.Papame mliecko hipp combiotik zatial tri dni je dobre.Papame uz aj zeleninku🙂 Dakujem krasne

lili1205
14. sep 2016

baby mi máme rok a pol a píla mi malá nutrilon no už asi dva mesiace ho vôbec nechce kravske vôbec tiež ale papa mi pekne no mám pocit že by ešte mala piť mlieko

dayova
19. mar 2021

Môj mali ma 2,5 mesiaca a nechce mi poriadne papať...