5,5 mesačná dcérka prešlazo Sunaru complex na Sunar prémium vyhádzala sa

palko97
2. jún 2019
malinajahoda
2. jún 2019
@palko97 nezaviedli ste už príkrmy? Nie je vyhadzana z novej potraviny?
palko97
autor
3. jún 2019
Zatiaľ som skúšala len mrkvu A nebola znej vyhadzana
malinajahoda
3. jún 2019
@palko97 tak dajte naspäť ten Sunar Complex.
palko97
autor
3. jún 2019
Neviem čo robiť lebo stoho mala zlú stolicu aj každý piaty deň , lekárka mi kazala zmenu mám strach skákať Z mliečka zas do iného .
malinajahoda
3. jún 2019
@palko97 že by ste skúsili úplne inú značku?
rainbow82
4. jún 2019
@palko97 ja som menila mlieko lebo ju zapekalo a vôbec nič sa jej nestalo.Teraz kaká pekne každý deň aj pár krát 😂
a_da99
12. jún 2019
@rainbow82 a aké všetky mlieka ste prosím skúšali? My zatiaľ Nutrilon viac druhov a Hipp a stále katastrofa 😓 strašne ju zapeka, úplne tvrdé hovienka ma
simonecka008
12. jún 2019
@palko97 skuste znacku Babylove.
malinajahoda
12. jún 2019
@a_da99 toto isté robil Nutrilon aj nám. Trpeli sme to 3 mesiace, lebo dr stále vravela, že moje malé si zvykne. Ľutujem, že som skôr nezmenila značku.
a_da99
12. jún 2019
@malinajahoda áno aj nám doktorka to iste...2 mesiace sme mali Nutrilon, teraz už mesiac Hipp ale jedine čo sa zmenilo je že hovienka ma žlté miesto zelených a pár krát do týždňa to nemá take tvrdé ako predtým. Ja myslím že keby to mlieko sedelo tak sa to do mesiaca ustali...čiže budem trvať na tom aby sme znovu zmenili. Vy ste vystriedali viac značiek? Aké všetky?
malinajahoda
12. jún 2019
@a_da99 vieš čo my sme mali ten hnusný Nutrilon a potom som rozmýšľala nad Bebou, Sunarom, Hipp a France Lait. Ako prvé som dala Beba a stal sa zázrak. Stolica bola taká aká mala byť. Na koliky nám pomohol Coliprev.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli