Aké máte skúsenosti s mliekom Nutrilon AR?

fetykovci
30. mar 2020

Ahojte baby. Aké máte skúsenosti s nutrilon AR? Prestalo vám babo zvracat po ňom? ... Naša malinka stále vracia, ale ze teda veľa 😕.. Dávali sme do mlieko nutriton na zahustenie teraz už ani to nepomôže 😕 skúsili sme sirup gastrotuss baby ale nepomáha ani to... Tak nám predpisala france lait AR (keďže papa france lait) ale to nieje nikde tak ze predpise toto nutrilon AR...

lubik87
30. mar 2020

@fetykovci malej pomohlo ale mala slabý reflux . Tvoja ma asi silný. Jediné čo pomôže aby nelezala na chrbte ani bruchu rovno ale čo najviac zvysle . Nosiť na rukách ju nemôžeš celé dni tak odporúčam vyvysit maximálne postieľku dať tam polohovace nech sa nesmyka dole . Držím palce nech si čím skôr sadka potom sa to pomaly začne upravovať

simona92101
30. mar 2020

@fetykovci france lait AR maju v hociktorej lekarni aj na objednavku alebo cez net od DR.Max napriklad alebo Benu lekaren,o 2 dni je mlieko doma.tiez objednavam.Nutrilon by som nedavala ked po nom tak zvracia. Este su tabletky Gastrocynesine,dcerka ich uzivala,podrvit na plastovej lyzicke,zmiesat s vodou a pred jedlom dat zo 2-3 lyzicky vypit.po jedle nechat vo zvysenej polohe,popripade krmit na viac x po troche.

meggy19
12. apr 2020

@fetykovci ja som tiež dávala malému Nutrilon ar tiež mi odbehol grcal a bolelo ho bruško takže ja som prešla na bebu ale bohužiaľ zatiaľ ani to nie je dobre a už neviem aké mliečko mu mám dávať bo môj ani sám kakať nevie len cez rektalnu rurku