Používame cookies. Viac informácií tu. OK
annouchka
3. jan 2019

Mne sa po ňom malý vyhádzal a mal strašne hnačky ale každé bábätko je ine ...

ruzasipova
3. jan 2019

My sme napríklad na ňom fungovali od 10.mesiacov až do 2 a pol roka.

pininka
3. jan 2019

My sme na ňom fungovali od 8 mesiacov, úplne super, iné mlieko nechcela.

kddd
3. jan 2019

@1slniecko144 vyskúšali sme viac značiek táto nám najviac vyhovovala. Ostatne jej nerobili dobre či už sunar, hami, hipp a pije ho doteraz. Tiež som mala pochybnosti ale keď sme ho vyskúšali ostala som prekvapená. Ale každé babo je iné a vyhovuje mu niečo iné.

1slniecko144
autor
3. jan 2019

@kddd moj cca mesiac pije sunar a nemáme ziadne problémy..ale chcela by som vyskusat babylove..citala som ze zlozenin je také ako ostatné mliek a cenovo je super tak neviem

dzulli1980
3. jan 2019

@1slniecko144 Nás zapekalo ... a teda poriadne - stolica ako broky ... viem, že asi hľadáš niečo cenovo výhodnejšie, no ak mu mliečko, ktoré pije, nerobí problémy, nemenila by som.
@1slniecko144

kddd
4. jan 2019

@1slniecko144 moju malú keď pila sunar prehaňalo a grckala. Nakoľko bola rok aj niečo iba kojená ťažko sa jej na um zvykalo.

adalmba
4. jan 2019

my sme prešli z Nutrilonu po 9 mesiacoch na babylove a dvojčatám nerobí žiadne problemi. Je rozdiel dať 15 ečok a 5. Jasné že keby im nerobilo dobre vrátim sa k Ntrilonu. Zatial spokojnosť

1slniecko144
autor
4. jan 2019

@annouchka a po kolkych dnoch mal hnacku? Dala som mojmu 2 den a vecer ako uz zaspal zacal plakat a mal tvrdé brusko..moze to byt od mlieka?

malinajahoda
4. jan 2019

@1slniecko144 koľko mesiacov má malý? Zatiaľ len mlieko pije?

vivien16
4. jan 2019

@1slniecko144 my sme na ňom týždeň, malý ho v pohode pije, ale dosť veľa má nestráveného mlieka v stolici z neho, tak neviem či to je ok.

annouchka
4. jan 2019

@1slniecko144 dala som ráno a už navečer to prišlo. Môže to mat z toho a nemusí. Nemôže to byť kolika? Koľko mesiacov má?

1slniecko144
autor
4. jan 2019

@malinajahoda má 7,5mesiaca....a papá uz aj jedlo..ale dnes nejedol nic take iba spenát so zemiakom a morc.prsom a trosku banánu

malinajahoda
4. jan 2019

@1slniecko144 nemôže to byť ten špenát? Alebo si myslíš, že je problém to mlieko? Prečo nezostanete na Sunare?

1slniecko144
autor
4. jan 2019

@annouchka nie uz má 7,5 mesiacou a nezvykli sme mat problém s tym...a vcera papal vecer a v novi to mliecko ale dnes uz viacej aj rano a poobede ...tak si myslim ze by to mohlo byt od mlieka

1slniecko144
autor
4. jan 2019

@malinajahoda spenát nie lebo ho jedol uz vela krát a aj vcera a nic mu nebolo....ostaneme na sunare uz v novi mu dám sunar...len som chceéa vyskusat

1slniecko144
autor
4. jan 2019

Nepotrebuje niekto 1 neotvorenu krabicu babylove 2 um?plus jeden neotvoreny sacok za 4€..nakolko som kupila 2 krabice..aée nemože ho papať

malinajahoda
4. jan 2019

@1slniecko144 nespekuluj zbytočne. Daj mu Sunar, keď ho bruško pri nom nebolí a je zvyknuty. Veď už ste na prikrmoch, takže ta dóza dlhšie vydrží. Za tie ušetrené peniaze to nestojí.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli