Aké máte skúsenosti so zmenou umelého mlieka?

wierinkaa
10. sep 2010

Dobry den, mam 2 a pol mesacnu dcerku a mame taky problem, ze mi nechce cez den spat, a casto mi place, ale v noci je pokojna pekne spi aj celu noc.... myslela som ci to moze byt z mliecka pije BEBA1 , ale nema ziadne ine problemy, stolica je taka aka ma byt kazdy den, sem tam sa mi pogrcka, ale to asi ked zje viacej, nevyzera, ze by ju brusko bolelo, napadlo ma zmenit mliecko na SUNAR, ale trosku sa bojim ako bude reagovat, nechcela by som aby jej ta zmena sposobila nejake problemy, jediny problem teraz je to, ze cez den je nepokojna, placliva a spi bud len tak sem tam po 10 minutach.... par krat sa stane ze pospi aj dlhsie, ale to je naozaj raz za cas, vie mi niekto povedat ci mal tiez taky problem a ci je mozne ze aj toto moze sposobit mliecko, alebo prechadza len takym obdobim???? a keby som zmenila mliecko a nebolo jej dobre ci mam sa vratit ku staremu, alebo skusit ine, a ci mam zo zaciatku postupne striedavo davat mliecko raz Bebu a raz Sunar ci hned len Sunar davat????? vopred dakujem, ked mi niekto vie poradit.

maryanna
10. sep 2010

ja by som mlieka nestriedala pokým to nevyzerá na to že je to z mlieka, to bude len dieťaťom a obdobím, mlieko sa má striedať ak naozaj treba lebo každá zmena prináša riziko problémov ..aby ste neskončili na gastre niekde.....

brisilda
10. sep 2010

ja zatial kojim ale maly sa mi zacal posledne dni budit a tak som mu skusila na noc dat po kojeni este sunar teda nutrilon a vobec nespal pokojnejsie nevidela om rozdiel podla mna je to prechodne obdobie keby bolo zle mliecko maly by ti plakal , grcal proste bol by nepokojny aj v noci to ze je len nekludny cezden moze byt ze potrebuje viac pozornosti 😉 bud rada ked spinka aspon v noci inak osobne si myslim ze medzi mlieckami pre novoskov neni velky rozdiel 😉 bud maju rovnaje zlozenie alebo maju nieco navyse mrkni obal a porovnaj zlozenie 😉 kamoska kupovala mliecko co bolo stale v akcii cize to striedala neustale anic im nebolo 😉

mirka285
10. sep 2010

podla toho co pises,tak v mlieku problem nie je...ja mam tak isto stare babatko ako ty,a tiez mi cez den moc nepospi,dava si len take 20minutovky...ale spinka vzdy ked ju zoberiem von na prechadzku,akonahle prideme domov hned je hore...urcite by som na tvojom mieste nemenila mlieko...

terina25
10. sep 2010

určite by som nemenila mlieko.ja som pri dcére menila ,ale len preto lebo veľa grckala alebo potom bola od UM upchatá.ale to že ti dieťa cez deň nespí nie je dovod na zmenu mlieka,ak nemá žiadny iný problém-čo sa týka grckania alebo kakania.takže určite nemeň.

tatiana1985
10. sep 2010

aj ja si myslim -z toho co pises ze to nie je z mlieka ... skor je to nejakym obdobim dietatka...my sme na nutrilone a mala nema ziadne problemy...vyskusala som na 3dni bebu a neluska mi vzdy po papani grcala..takze z mojej skusenosti , beba jej nerobila dobre 🙂 sme naspat na nutrilone ... 🙂

mirip
10. sep 2010

my sme menili ked me mali 2mesiace bebu za nutrilon, na nezaplatenie, konečne sa napapala, negcala ani nekakala zelené a aj koliky prešli

mirinda10
10. sep 2010

ja si myslim, ze to nie je mliekom a kde ju davas spat, mne mala spi iba vonku, doma spi max 20min a to som skusala ked v lete boli tie strasne horucavy ale vonku spi ked aj prsi a spi aj 2hodky ked mala 2-3 mesiace bez problemov aj 2x po 3 hodky
a mozno ta potrebuje citit skusala si babyvak alebo nejaku satku, ked ju zoberies na ruky place alebo nie?