Aké mliečko vybrať pre 3-mesačného?

baskaa_1998
21. mar 2020

Ahojte,malý bol od narodenia na umelom mlieku,pretože som nevedela rozkojit poriadne mlieko a bol stále hladný. Má tri mesiace a tri mesiace papal Nutrilon. No teraz mi prestal kakať,stále máva zápchu,je nervózny,puči sa. V lekárni nám poradili na zápchu Nutrilon comfort. Lenže to je malé a je to vyslovene len na zápchu. To sa zrejme nemá dávať stále. Myslíte,že je to mliekom? Treba zmenu mlieka? Ak áno,ktoré odporúčate ? Vôbec neviem. Ďakujem za rady

dominica_mi
21. mar 2020

@baskaa_1998 pekný deň 🙂 z toho čo som sa ja dočítala keď som zhanala umele mlieko bolo prevažne nevýhodou Nutrilon presne to čo popisujete.ze z neho detičky zapchalo. Ja som skúsila len jedno mlieko, síce neskôr až v 11mesiaci ale nedám dopustiť cenovo a kvalitou. Konkrétne DM bio. Predáva ho DM drogérie. Nie babylove, lebo aj to majú na oredqjni.. Jedinou nevýhodou je, že momentalne sa nedá zohnať online(nákupný ošiaľ Corona), jedine že si pozriete predajňu,konkrétnu vo vašom okolí a či je dostupné. Keď som prešla na kravské z automatu na pár mesiacov, začalo ho zapchavat znova.cize vrátili sme sa opäť k DM bio a žiadne zápchy, žiadne bolesti bruška, krásne kaka. Niekedy aj dvakrát.

dominica_mi
21. mar 2020

@baskaa_1998 práve s pozerala už je opäť naskladnene v online obchodoch 🙂

zuzana_ilkova
21. mar 2020

Dobry den moj maly ma 11tyzdnov a mam maleho teraz tyzden na tom nitrilone “na zapchu” a detska mi povedala ze nie je na zapchu ale podporuje travenie ...nam uplne sadol a maly nema krce, prdi, makke brusko, zacal mi lepsie spinkat lebo ho netrapi brusko...vystredala som bebu aj hipp a nutrilon sa mi zda zatial najlepsi...skuste aspon 2-3balenia toho nutrilonu na “zapchu” moze vam ho dat detska aj na predpis

veronikakubusova28
31. mar 2020

Dobry den žienky , potrebujem poradit moje mimco ide mat vo stvrtok mesiac .. papame nutrilon ar je nekludne place i ked je vykakany najedeny prebaleby .... chcem zmenit mliecko ake mate skusenosti v babylove ?

gabrielikta
9. apr 2020

@baskaa_1998 moje dieťa malo taký istý problém pri Nutrilone.Problémy vymizli až pri Sunare.Vyskúšaj.