Aké mlieko po Neocate?

ustrachana
24. sep 2012

maminy, prosim vas,ktore davate alebo ste davali detickam mlieko neocate ake mlieko ste zacali davat po nom?

janika80
24. sep 2012

Neocate je aj 2ka a potom asi nutrilon2 confort ale to ti musí poradiť dr.

taaja
24. sep 2012

Moja dcerka mala neocate do 3 rokov,nam neporadila dr.ake mame davat mliečko,tak davame ovsene alebo sojove,oznamila som to aj dr.a ta mi na to nepovedala nič,takže tak.

mummy01
24. sep 2012

nepises ako stare je dieta a ani ci uz moze pit obycajnu formulu alebo ci stale ma spec.dietu...takto je velmi tazko radit.Moj maly pil Neocate,potom pil dlho ovsene a ryzove mlieko-ale to bolo po prvych narodkach.

gocrazy
27. okt 2012

my sme teraz na neocate, mame ho pit pol roka a sme na prisnej bezmliecnej diete...dalsi postup vraj bude nutrilon alergy care...lebo ten vraj obsahuje nizke mnozstvo mliecnej bielkoviny a podla toho, ci ho bude tolerovat ho bude pit, alebo budeme musiet ostat pri neocate...

tigri
28. nov 2012

neviete mi poradit, je ten Neocate rovnako horky ako Nutrilon Allergy Care?....u synceka mam momentalne nasadenu eliminacnu dietu, zatial pije Nutrilon Soya, lebo dr. vravela, ze ten Nutrilon by urcite nepil, kedze je dost horky a doteraz bol zvyknuty na MM a posledny mesiac Hipp Combiotic...Neocate je vyrabany uplne inou technologiou, preto ma zaujima, ako je to s jeho chutou....dakujem

lucinta21
29. nov 2012

ahoj tvoje dietatko nema dovod pit nutrilon soya ak je naeliminacnej dieta. lekarka chce asi vylucit resp potvrdit alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka a v takom pripade sa nesmie davat ine mlieko ako sojove, kozie atd. lebo moze sposobit skrizenu alergiu a aj tazku reakciu!!! Nechapem ze to DR nevie... na chut som ti pisala v tom predchadzajucom fore.. Akl ma syncek eliminacnu dietu mal by byt cca 2 az 4 tyzdne na allergy care alebo pripadne na neocate ( podla zavaznosti symptomov)... ak sa alergia potvrsi treba mliecko pit dalej.. a chcem sa opytat mlieko nechutilo syncekovi alebo doktorke??? lebo dolezitejsie je aby syncek toleroval mlieko.. S tou sojou si nepomozete ak chce vylucit spominanu alergiu. papa