Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aké UM odporúčate?

Umelé mlieko
nerrynka
29. sep 2019

Aké UM odporúčate pre 2tyzndove dieťa? Nutrilon HA máme teraz ale asi mu nerobí veľmi dobre tak zháňam rady. Vopred ďakujem za názory.

evitka83
29. sep 2019

@nerrynka hipp

petra199099
29. sep 2019

Babylove z DM my sme to mali pri prvej dcerke ale mali sme na zaciatku aj Hipp ale toto je cenovo lacnejsie a vyhovovalo vela ludi si chvali Babylove

yanniemnikmon
29. sep 2019

@nerrynka kendamil . Síce ja kojím mala má 13m už pomaly dávam aj um a je neskutočne . Vonia farba všetko top kvalita a stojí 900g 12,90€ 🙂

uzanka16
29. sep 2019

France lait, treba len skúšať, mojej dcérke nesadol nufrilon, hipp, beba, babylove tak som vyskúšala France lait a konečne bolo dobre. Moja z nutilonu davila prúdom a strašne bolesti bruška, z hipp, babylove a beba nevraccala ale riadne kŕče.

monika_ke
29. sep 2019

@nerrynka my sme skusali nutrilon, hipp, beba, sunar a nakoniec nam najviac sadlo babylove, a to som davala cely cas kym sme boli na um

rexona111
29. sep 2019

Určite HiPP.

soninka9
29. sep 2019

Babylove

dracikdrahosko
29. sep 2019

Ja by som na tvojom mieste určite skúsila mliečko babylove, my sme v nemocnici začali s bebou HA, ale tá nám vôbec nebola dobrá, malý od nej nevedel kakať, proste hrôza. Keďže som v tom čase pracovala v dm, videla som, ako veľmi idú babylove mliečka na odbyt a podľa názorov mamičiek - zákazníčiek to nebolo iba kvôli dostupnej cene. Tak som hneď kúpila toto mliečko a odvtedy sme používali iba tento druh až do konca. Deťom vraj veľmi chutí a príjemne vonia. Avšak pre akékoľvek mliečko sa rozhodneš, dôležité je, aby si potom zo dňa na deň mliečko nemenila, pri jednom druhu je potrebné vydržať nejaký ten čas, aby bruško bábätka nezaťažila príliš častá výmena mliek.

nicolle1000
29. sep 2019

Kendamill

vmatuscinova
29. sep 2019

@nerrynka preco malo dieta ha mlieko? Alergia v rodine? Akym sposobom nesadlo? Pred zmenou treba viac info kde je problem, niekedy je to o nespravnom type mlieka a nie znacke

uzanka16
29. sep 2019

@vmatuscinova mne tiež detská lekárka drisla HAmlieko lebo mam alergiu na peľ, seno, trávy a žiadne HA jej nerobilo dobre, išla som k alergokogicjmke svojej a ta povedala ze zbytočne davam malej HA keď ona nie je na dačo alergická že biznis detských lekárov, že aj tak ju to neochráni že nebude mať alergiu, dala som teda klasické mlieko bez HA a bol pokoj. Manželov kolege ma syna cely čas dopovali HA mliekom a aj tak ma extrémne alergie.

cica8
29. sep 2019

Každé dieťa je iné, čo Papa jednej tvoje nemusí.... Čím viac budeš skúšať tým to bude horšie....

adkoalauri
29. sep 2019

Babylove - u oboch dobra skusenost

ludmilka2407
29. sep 2019

S nutrilonom som nebola spokojna, strasne grcal z neho a bolelo ho brusko. Hipp je fajn, aj ked je lahko stravitelne a babatko po nom moze byt skoro hladne. Od roka davam babylove.

blondiegirl
29. sep 2019

@soninka9 odzaciatku davas babylove? Ja som davala sunar premium 1, uz teraz 2 a rada by som presla na cenovo dostupnejsie mliecko..

mirkabe
29. sep 2019

Babylove

soninka9
29. sep 2019

@blondiegirl áno od zaciatku ,hneď prvé čo som skúsila a v pohode ,už má syn 10 mesiacov a pije babylove 2 😊

nikpa
29. sep 2019

@nerrynka Kendamil, kvalitou a chuťou bezkonkurenčne

dzejsik
29. sep 2019

@nerrynka my máme od narodenia Sunar premium 1 a úplne bez problémov

zuzana271
29. sep 2019

@petra199099, presne babylove je super..aj my dávame malému...

janynyna
29. sep 2019

U nás zase sadol jedine Sunar. Záleží aj od bábätka. Každému sadne niečo iné.

tatianapalu
1. okt 2019

@nerrynka sunar premium biela krabica ....super mliecko skvela chut obdivujem deticky ktore piju ten nutrilon HA skusali sme aj ten ...z nutrilonu hnacky z Beby sme mali take zapekacky az sme skoncili v nemocnici ....cakala som ako blba lebo zevraj mliecko sa nesmie menit ....to je taka hlupost ze az....lutuj kazdu minutu co som cakala ,mala sa nam naplakala a ako mame Sunar premium ale ten biely ...je najdrahsi ale je to kvalitne mliecko a ziadne problemy ...pijeme ho uz rok a super....takze ja fakt odporucam a dufam,ze ho skusite 🙂 ... lebo ja som vahala a lutujem to ...lebo reklamy su plne Nutrilonu a Beby a to je zle ...my matky si myslime,ze to je top ...ale nie je teda...moj nazor...

ekafajn
1. okt 2019

Hipp

nerrynka
autor
1. okt 2019

@tatianapalu tak zatial sme dali Sunar Complex a Klop Klop zatial to vizera dobre tak uvidime. Ale rozmyslala som aj o tom bielom Sunare ale nemali ho v lekarni tak sme vzali complex.

tatianapalu
1. okt 2019

@nerrynka ten biely je asiaskvalitnejsi trosku kvalitnejsi podla mna ale neviem povedat ja som sla rovno do toho premium nepozerala som zlozenie toho complex skuste pozriet zlozenie potom ak a porovnat ja vam mozem odfotit ale mam doma len trojku 🙂 ale som rada ze ste sa rozhodli pre sunar lebo to mliecko babylove je malinko vyzivne hoc ho deti dobre znasaju...ja som sa tiez dlho rozhodovala ,chceme pre dieta to najlepsie a lutujem toho pol roka Sarkinho a trapenia s bruskom koli Nutrilonu a Bebe .Skoda ze lekári toto mliecko neodporucaju 😯 mne ho odporucila znama ked som bola zufala v nemocnici
@nerrynka

balusik11792
2. okt 2019

@tatianapalu dobrý deň a aké máte mliečko???

tatianapalu
2. okt 2019

@balusik11792 sunar premium 3 https://www.drmax.sk/sunar-premium-3/ moja uz ma rok a pol 🙂 spokojni sme od pol rocneho baba mame dvojka by som povedala ze bola chutovo este lepsia 🙂 tento sunar nemam problem aj ja skusit ci nie je moc teple z flasky ten nutrilon som len kvapkala na ruku to bol humus riadny 🙂 taka umelina
jednotku sme nemali bohuzial sme mali experimenty s nutrilonom a bebou :(

cica8
2. okt 2019

Všetky umelé mlieka sú umelina, prepáčte, viem ze nie každá matka môže kojiť.

blondiegirl
2. okt 2019

Ja som si presla sunarom premiom od 1 a teraz papame 2. Zatial spokojnost

tatianapalu
2. okt 2019

@cica8 ja som syna kojila 3 roky ale dcerku som bohuzial nemohla ...kojila som len styri mesiace ...mala malinko priberala a slabo tahala ... boli sme nuteni kupit UM ... takze tento koment .....co ja viem .....mamicka si pytala radu a ja teda moc neprispievam do diskusii ale k tymto UM mam teda co povedat kedze sme si zazili svoje a viem to teda porovnat aj s kojenim .syn bol plne kojeny a teda dlho 😍😍 a nemali sme s bruskom ziadne problemy toto co som zazila pri Sare to bol horor teda ... neprajem nikomu ...upne top by bolo keby boli vsetky deticky plne kojene

Tu začni písať odpoveď...

Odošli