Aké umelé mlieko je najlepšie?

mmataaa
13. feb 2014

Ahojte....co myslite ake umele mlieko je pre 3 mesacne dieta najvhodnejsie???...ja malu prikrmujem nutrilonom s prebiotikami zatial len raz denne.ostatne ma materske mlieho..a zakolko dni zistim ci jej umele mliecko vadi alebo nie???je vhodne aby som jej menila znacku umeleho mlieka ked jej uz davam nutrilon???lebo som pocula ze beba s probiotikami je lepsia...dakujem za rady.

gabibarbi
14. feb 2014

My sme zacali s nutrilonom ale mala mi stasne z neho grckala tak sme skusili ten proti grckaniu no z toho ju zas bolievalo brusko, sunar jej nechutil a najviac nam sadlo HAMI a pri nom sme aj zostali 🙂

mmataaa
autor
14. feb 2014

@gabibarbi a brusko ju bolelo hnet??lebo ja som malej dala nutrilon len tri dni aj to len raz za den....tak by som potrebovala vedet ze zakolko zistim ci ju boli brucko z nutrilonu alebo nie...zatial jej nic neni

bibistec
14. feb 2014

to sa neda povedat ktore je najlepsie, kazdemu dietatu je dobre ine. Podla toho ci ste alergici alebo nie ci niekto nemal intoleranciu laktozy a pod...ak nema nikto s mliekom v rodien problemy, skus akekolvek mlieko ak po nutrilone nie su problemy tak asi sadlo to by si vedela do 2 hodin ci je problem. Ci sa nevysypala, ci nema hnacku alebo bolesti

lin123
14. feb 2014

@mmataaa neda sa jednoznacne povedat,kotre je lepsie..ked si zacala s nutrilonom a ocividne jej nevadi,to uz by si davno zistila, keby vadilo, tak by som na Tvojom mieste pri tom uz ostala. Ak budes skusat inu znacku, lebo to je vraj lepsie..moze sa Ti stat, ze prave to nebude dobre znasat a potom budes opat skusat ine a tak dokola...A ak chces probiotika, tie mozes kupit aj zvlast v lekarni napr. dophillus infant.

mmataaa
autor
14. feb 2014

@bibistec to tak rychlo babetka zacne bolet aj brucko ked spapaju umele mlieko??

mmataaa
autor
14. feb 2014

@gabibarbi mne mala odnarodenia grcka ked papala...ked ju nakrmim z flasky tak mi negrcka len z prsnika...

mmataaa
autor
14. feb 2014

este by som sa chcela opytat ze ako vasto jej treba dat pit??

bibistec
14. feb 2014

@mmataaa ak im nesadne, mojej malej okamzite hnacka...prip. nafukovanie alebo do 2 hodin reakcia, ano ak nemas podobne skusenosti pravdepodobne jej sadlo

bibistec
14. feb 2014

@mmataaa ked si pyta

bibistec
14. feb 2014

@mmataaa inac nie len umele aj materske ak nieco nie je dobre

mmataaa
autor
14. feb 2014

@bibistec teraz uz mi z prsnika nechce...tak si odsavam nebudem ju trapit .....a ked pije aj moje z flasky tak negrcka vobec....a krasne si odgrgne.

mmataaa
autor
14. feb 2014

@bibistec vobec nic.......este ked jej dam na noc umele tak strasne dlho spi

kofoluska
14. feb 2014

@mmataaa Brusko z Nutrilonu boli, lebo zapeka. Ak davas malej aj svoje materske mlieko, nemusi ju boliet brusko, lebo nutrilon ju nezapecie, resp. pomoze jej s travenim a vyprazdnovanim tvoje mlieko. Tiez sme s nutrilonom nemali problem, kym mal maly aj moje mlieko. Potom sme museli prejst na Nutrilon Comfort.
Kazdopadne, neda sa povedat, ktore mlieko je najlepsie. Kazdy vyrobca preferuje to svoje a najde si milion dovodov, preco prave to jeho by si mala svojmu dietatu dat. Ak vsak dietatu mlieko nesadne - zistis to pomerne rychlo. Napriklad tym, ze mlieko vygrcka.

fopka
14. feb 2014

@mmataaa my sme zacinali s bebou, ale po troch tyzdnoch nam zacalo blbnut travenie, prehanalo nas, bolelo brusko, tak sme presli na nutrilon anticolic. maleho od neho nezapekalo .... ostali sme na nom doteraz. Teraz malemu pridavam do umeleho uz normalne kravske prevarene, postupne teda prechadzame z UM na riadne (niektore ma teraz asi vyhostia z MK 😀 ked si to precitaju) ale moj nazor, ze zaidne umele mlieko nie je dobre take ako materske pripadne uz riadne.. co moze byt dobre na nejakom susenom prasku? podla mna nic

hellionka
14. feb 2014

@mmataaa podla mna treba nechat babetko zvyknut si na mliecko aspon dva tyzdne, nieje dobre hned a casto mliecka menit. Tiez skusame uz treti tyzden nutrilon.

gabibarbi
14. feb 2014

@mmataaa ten nutrilon proti grckaniu bol taky husty a brusko ju bolelo hned. Mala mala koliky ale vzdy po tomto nutrilone to bola katastrofa...