• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké umelé mlieko papáte?

9. januára 2016 
my sme tiez skusali vsetko mozne, france lait, nutrilon, sunar... pri kazdom sa tvaril ako keby som mu davala citronik :slight_smile:) Beba mu chuti, nemal vobec problem od zaciatku sa tvaril ako keby to bolo MM, velmi spokojna, pekne kaka, pravidelne... odporucam
1. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja bebu vypluvala a zapekalo ju.
Ale každemu bábo sadne iné.Preto tých mliek tolko je.
1. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi poradiť, keďže nebývame na Slovensku, kde sa dajú kúpiť výrobky Nestle? Chcem malej začať dávať nejaké kaše a tiež mám dobré odporúčania na Nestle Slivkovú kašu proti zápche. A ešte jedna otázočka možno blbá. Malá ma 6,5 mesiaca a postupne prechádzame na príkrmy. Poraďte mi či mám aj po ukončení kojenia dávať malej stále nejaké mlieko -. popr. aké? Či jej budú stačiť len príkrmy, popr. rôzne kaše? Vďaka
29. jan 2011 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri oboch deťoch som používala mlieko od France Lait, žiadne problémy neboli :slight_smile:
8. okt 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :slight_smile: :frowning2: :cry: :astonished: :confounded: :angry: ahoj,,volam sa mariena a cekam babettko prosim poratie mi,,ze co mu mam davat sunar abo dojcenie ale ja som stekliva tak neviem :unamused: :dizzy_face: :zipper_mouth: :fearful: :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakuujem
3. dec 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, mám na predaj 400 g balenia BEBA Sensitive (7ks), ak niektoré detičky papajú :slight_smile:
Náš malý ju nechce :frowning2:
8. dec 2015 o 12:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, predam dve balenia Nutrilon 1 HA, 800g. Zostali nam a uz prechadzame na dvojku.
10. dec 2015 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam navyse Sunar Complex 1, jeden neotvoreny 300g balicek z balenia, malemu nesadol, darujem ho, ak papate. Som z BA. Skusali sme aj mliecko Nutrilon ProFutura 1, tiez nesadol. Je z neho len parkrat odobrate. Ten predam za 8Eur. Bol otvoreny 12.12., treba ho spotrebovat do 1 mesiaca. Ak mate zaujem, piste :slight_smile:
20. dec 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrkvicka060 my papame sunar :slight_smile:
21. dec 2015 o 09:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natallkaa ja by som ešte davala mlieko - normalne 1tku neviem nejake ake sa ti penazenka a referencie dovoluju. Mlieko je stale podstatnou časťou jedalnička tak maleho batolata a to len prikrmamy nenahradíš. Hipp používa tekvicu z ekologického hospodárstva.
21. dec 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. ja davam dcerke babylove z DM a som spokojna aj malinky je lahodne a cenovo dostupne :wink:
21. dec 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@l3nka najepší je sunár nič iné nedávajte
25. dec 2015 o 20:38  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sardinka335 nič iné nedavajte len sunár
25. dec 2015 o 20:39  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulka19 to nepite chýbaju tam byfidy
25. dec 2015 o 21:53  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kojim, ale niekedy v noci už nevládzem vstávať (malý pije každé dve hodiny). začala som mu v noci dávať umelé mliečko Amilk bifido. (to zvládne aj manžel :angry: ) ale radšej by som to nechala len na kojení. vie niekto poradiť ako 4 mesačné dieťa "donúťiť" prespať väčšinu noci?
7. jan 2016 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: , mám doma neporušene balenie Nutrilon HA 1 800g, ktorá z vás má záujem, kontaktujte ma správou. Nasej malinkej sme ho plánovali dávať, ale nakoniec sme skončili na inom mliečku. Pekný večer všetkým
9. jan 2016 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok