Aké umelé mlieko papáte?

l3nka
6. mar 2009

aké um papáte a ako ste s ním spokojné? Máte skúsenosti s Hami 1? Kde je na Hami 1 najlepšia cena?

januska191
1. sep 2009

my sme tiez skusali vsetko mozne, france lait, nutrilon, sunar... pri kazdom sa tvaril ako keby som mu davala citronik 🙂) Beba mu chuti, nemal vobec problem od zaciatku sa tvaril ako keby to bolo MM, velmi spokojna, pekne kaka, pravidelne... odporucam

cikyta
1. sep 2009

Moja bebu vypluvala a zapekalo ju.
Ale každemu bábo sadne iné.Preto tých mliek tolko je.

brontik
28. jan 2011

Ahojte, viete mi poradiť, keďže nebývame na Slovensku, kde sa dajú kúpiť výrobky Nestle? Chcem malej začať dávať nejaké kaše a tiež mám dobré odporúčania na Nestle Slivkovú kašu proti zápche. A ešte jedna otázočka možno blbá. Malá ma 6,5 mesiaca a postupne prechádzame na príkrmy. Poraďte mi či mám aj po ukončení kojenia dávať malej stále nejaké mlieko -. popr. aké? Či jej budú stačiť len príkrmy, popr. rôzne kaše? Vďaka

sandrika1986
8. okt 2013

Pri oboch deťoch som používala mlieko od France Lait, žiadne problémy neboli 🙂

mariena123
3. dec 2013

😉 🙂 ☹ 😢 😲 😖 😠 ahoj,,volam sa mariena a cekam babettko prosim poratie mi,,ze co mu mam davat sunar abo dojcenie ale ja som stekliva tak neviem 😒 😵 🤐 😨 🙄 😕 😅 😔 😝 dakuujem

natallkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
13katarinka13
8. dec 2015

Ahojte žienky, mám na predaj 400 g balenia BEBA Sensitive (7ks), ak niektoré detičky papajú 🙂
Náš malý ju nechce ☹

nikki77
10. dec 2015

Ahojte, predam dve balenia Nutrilon 1 HA, 800g. Zostali nam a uz prechadzame na dvojku.

buttergirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natallkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrkvicka060
20. dec 2015

ahojte, mam navyse Sunar Complex 1, jeden neotvoreny 300g balicek z balenia, malemu nesadol, darujem ho, ak papate. Som z BA. Skusali sme aj mliecko Nutrilon ProFutura 1, tiez nesadol. Je z neho len parkrat odobrate. Ten predam za 8Eur. Bol otvoreny 12.12., treba ho spotrebovat do 1 mesiaca. Ak mate zaujem, piste 🙂

13katarinka13
21. dec 2015

@mrkvicka060 my papame sunar 🙂

sardinka335
21. dec 2015

@natallkaa ja by som ešte davala mlieko - normalne 1tku neviem nejake ake sa ti penazenka a referencie dovoluju. Mlieko je stale podstatnou časťou jedalnička tak maleho batolata a to len prikrmamy nenahradíš. Hipp používa tekvicu z ekologického hospodárstva.

majka2
21. dec 2015

ahoj. ja davam dcerke babylove z DM a som spokojna aj malinky je lahodne a cenovo dostupne 😉

natallkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etelkamoja
25. dec 2015

@l3nka najepší je sunár nič iné nedávajte

etelkamoja
25. dec 2015

@sardinka335 nič iné nedavajte len sunár

etelkamoja
25. dec 2015

@dadulka19 to nepite chýbaju tam byfidy

smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastnablcha
7. jan 2016

ja kojim, ale niekedy v noci už nevládzem vstávať (malý pije každé dve hodiny). začala som mu v noci dávať umelé mliečko Amilk bifido. (to zvládne aj manžel 😠 ) ale radšej by som to nechala len na kojení. vie niekto poradiť ako 4 mesačné dieťa "donúťiť" prespať väčšinu noci?

zuzulikmichalik
9. jan 2016

Ahojte maminky 🙂 , mám doma neporušene balenie Nutrilon HA 1 800g, ktorá z vás má záujem, kontaktujte ma správou. Nasej malinkej sme ho plánovali dávať, ale nakoniec sme skončili na inom mliečku. Pekný večer všetkým

smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz