Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké umelé mlieko po Nutrilone Comfort?

radkovadanka
5. okt 2013

Dobrý deň mamičky...malý bol od 2 mesiacov na UM Nutrilon Comfort (koli grckaniu)...grcka vsak nadalej....skusila som France Lait (grckanie prešlo, ale nevedel sa zase vykakať)...stále počúvam, že UM Hipp Bio je asi najlepšie...mám ho podľa Vás skúsiť? Prechádzali ste niektorá z Nutrilonu Comfort na Hipp? Ak áno poprosím o skúsenosti...ďakujem

lucia006
6. okt 2013

@radkovadanka ahoj ,moj papal od 2mes taktiez nutrilon comfort az do 6mes,a poom sme presli na to hipko a sme max,spokojny tiez sme skusli france lait,hami,sunar to vsetko bolo onicom zapchy mal az od hipka to vsetko prelo,odporucam, 😉

radkovadanka
autor
8. okt 2013

OK...tak idem skúsit...mám už kúpené....a mám hned zmenit tak, ze mu dám rovno z HIPP-u celu flasu, alebo sa na to nejako prechádza postupne? Dakujem 🙂 a tiež máme 6 mesiacov, ale nejako nevidím, že by mu ten Nutr.Comfort pomahal....

radkovadanka
autor
8. okt 2013

lucia006 to bolo pre Vás :D

lucia006
8. okt 2013

@radkovadanka ani mojmu bohvie ako nepomahalo,teraz lutujem ,ze som hned nedala hippko ,a pocuvla dr,zbytocne vyhodene peniaze ☹ ja som presla hned na celu flasu ,to hipp inak je hustejsie a ma zvlastnu chut ale ani ten comfort nebol velmi chutny cize by vam mal pit.unas problem nebol 😉

radkovadanka
autor
8. okt 2013

no idem to skusit....dakujem za radu 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli