Ako dávkujete mlieko Neocate advance?

dadex
13. nov 2009

My sme zacali uzivat toto mliecko a chcela by som sa opytat, ako ho davkujete? Je to ine davkovanie a tym padom vydrzi balenie memnej. Kolko mliecka vypijete za mesiac a ci vam to vsetko preplati poistovna, ci vam pomohlo a podobne.

susurka22
12. apr 2018

@jahodka11 ,,,no sú to drahé mlieka,, nás vyšla jedna krabica neocate junior na 33e

kamilka2012
12. apr 2018

@susurka22 aj my mame 30 krabic na pol roka-5 ks na mesiac a je nam to malo ☹ nam uz schvalovali 3 x na pol roka,najblizsie nas caka schvalovanie v juni,desim sa septembra-co bude jest,pit v skolke ☹

susurka22
13. apr 2018

A nemôže ryžové alebo mandľové alebo kokosové mlieko? My máme bkm+ sója,,,tak keď nám je mali,tak cez deň dávame ryžové alebo mandľové,,,aj makové,,ako kedy

susurka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
susurka22
13. apr 2018

Tiež nám je málo,,,aj keď máme len 1,5roka,,,ale máme 15150g,92cm,,,😂

nadia123
15. apr 2018

No aj ja kupujem malému Neocate junior približne za 29€. Poisťovňa nám to už neprepláca, pretože drobec dovŕšil 3roky. Má alergiu na ryžu a nechce mi papať ani nič z mäsa. Len veľmi málo potravín spapá. Čo mu dosť chutí je puding z tohoto mlieka. No škoda, že je dosť drahé a poisťovňa ho neprepláca.

susurka22
16. apr 2018

To je také:"slovenské" ako keby detičky zato mohli 😔

kamilka2012
16. apr 2018

@nadia123 a co papa v skolke?

nadia123
16. apr 2018

Ešte som s malým doma. Nechodí do škôlky. Tak to by bol väčší problém s papanim. Dá sa aj niečo také, ako krabičkový systém v škôlke. To je pre detičky, ktoré majú rôzne obmedzenia v papaní. No ja by som mu tam musela dávať len zemiačky a cestovinu. Naozaj je to s ním ťažké. Jemu sa prejavovala alergia vracanim. Trvalo to do troch hodín. Strašné potenie, no bola z neho taká nehybná bábka. Od troch rokoch sa to vracanie zmiernilo. Už to netrvá tak dlho. No asi preto je taký prieberčivý v papaní. Hnevá ma to, pretože môže papať málo potravín a ešte aj z toho nechce niektoré papať. Keby chcel napr.kuracie mäsko, tak by sme aspoň jedalniček rozšírili. Snažím sa aj vo forme hry.

kamilka2012
16. apr 2018

@nadia123 a predlzila si si rodicovsky prispevok? Moj pojde od septembra do skolky a 29.10. bude mat 3 roky stravu mu budem nosit z domu,ale nie je to ziadna pomoc,tesila som sa,ze sa v skolke zahra,napapa,takto budem musiet stale varit ☹ a v skolke su dalsi alergici kt.tiez nosia jedlo z domu

nadia123
17. apr 2018

Áno, som na predĺženej rodičovskej. Malý bude mať v máji 4roky, tak uvidím čo nám povie doktorka na gastre. A tvoj malý má na čo alergiu. Na bielkoviny v kravskom mliečku?

kamilka2012
19. apr 2018

@nadia123 ano,my mame alergiu na bkm,tiez si chcem predlzit rodicovsky,aj ked vsetci tvrdia,ze mi plateny neschvalia,ved uvidim,za snahu nic nedam.

susurka22
19. apr 2018

Aspoň odvody platia myslím pri predĺženej rodičovskej

nadia123
20. apr 2018

Presne, treba skúsiť😉. Aj keď je to len 213€. Ja si to doma lepšie ustriehnem s papanim. V škôlke by mi pri ňom nikto nesedel a nenutil do papania.