Ako prejsť na pokračovacie mlieko?

poleva
4. aug 2011

budem rada ak mi poradíte,prejsť naraz alebo postupne,malí mi papali bebu HA2 ale kedže sa nezistila nijaká alergia,môžme prejsť na bebu 3 - nie HA.mliečko mi pijú už iba 2 krát na deň,sem tam aj 3 krát,doktorka mi radila zaviesť ho postupne,ráno HA a večer obyčajnú bebu.už sme tak raz prechádzali z obyčajnej beby na HA, / 0-6 mesiacov/ ale sa mi zdalo že mali často stolicu aj 5 krát na deň,aj ked je pravda,že sme vtedy začínali s prikrmovaním
dakujem

lublana1
4. aug 2011

my sme prechadzali z HA mlieka na obycajne, z dvojky na trojku, ked mal maly tusim rok a jeden tyzden. nezavadzala som ho postupne, ale naraz, celou davkou. proste ked doslo HA mlieko, urobila som mu plnu flasku obycajneho mlieka a bez problemov 😉

poleva
autor
4. aug 2011

dík 🙂 no neviem čo robiť...síce striedam už druhý den,ale predsa ma zaujíma ako je to najlepšie

sisaha
4. aug 2011

ja som tiez presla z jedneho dna na druhy rovno na 3-ku. Ved nemenis znacku, to ze je to trojka znamena iba, ze je mozno viac sladsia, sytejsia.., inak zlozenie je rovnake..

evuliatko74
5. aug 2011

@poleva Mne radila kamaratka zaviest mlieko, ktore nie je HA presne tak, ako tebe tvoja doktorka. Ale celkom to neslo, lebo maly proste ked ucitil obycajne mlieko, tak ho nechcel vobec pit pre inu chut (HA mlieka su horkejsie) a tak som musela zavadzat to mliecko tak, ze som miesala dokopy 2 typy mliek a postupne uberala HA a pridavala obycajne.
Teraz uz papa obyc. a je v pohode.
Stolica bola v pohode.

poleva
autor
5. aug 2011

@evuliatko74 dík za radu