• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prejsť z materského na umelé mlieko?

3. septembra 2009 
Prosim o vsetky tipy a rady, ako prejst z dojcenia na umele a k tomu hypoalergenne mlieko (zo zdrav. dovodov), kedze to mliecko je viac horke. Maly ochutna a hned vypluva, uz som skusila Nutrilon, Hipp a chystam sa aj Bebu. Maly uz bude mat 15mesiacov a neda sa len tak oklamat :unamused:
28. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matinka beba je este horkejsia ako nutrilon,u nas nutrilon ha bez problemov,ale je aj sunar ha,ten nemame vyskusany...tiez si to mala na recept,ze ?
29. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus tam pridat trosku cukru,viem ze nemali by sladke,ale ked inak nechce,
29. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nika a ty si prechadzala z dojcenia na UM? Ja uz z toho zacinam byt zufala, maly si to prilozi k puse a zatrase hlavou a koniec, potom len plac :frowning2:
29. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirusek, skusila som prisladit, nechce to ani tak :frowning2: , asi mu vadi aj ten pach toho mliecka :unamused: , lebo aj ked mu to dam do hrnceka a este len naklanam, uz to odmieta :rolling_eyes:
30. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, my sme skúšali France Lait vanil. príchuť, Hipp vanilka, ale po 4 mesiacoch som vyskúšala Sunar vanilka, kt. môžem povedať nemá takú zvláštnu chuť, ten nám sadol dcéra má 2O mesiacov. Tiež jej vadil len pach UM, ale sunar zvíťazil.
3. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok