Ako prejsť z materského na umelé mlieko?

matinka
28. aug 2009

Prosim o vsetky tipy a rady, ako prejst z dojcenia na umele a k tomu hypoalergenne mlieko (zo zdrav. dovodov), kedze to mliecko je viac horke. Maly ochutna a hned vypluva, uz som skusila Nutrilon, Hipp a chystam sa aj Bebu. Maly uz bude mat 15mesiacov a neda sa len tak oklamat 😒

nika2007
29. aug 2009

matinka beba je este horkejsia ako nutrilon,u nas nutrilon ha bez problemov,ale je aj sunar ha,ten nemame vyskusany...tiez si to mala na recept,ze ?

mirustek1
29. aug 2009

skus tam pridat trosku cukru,viem ze nemali by sladke,ale ked inak nechce,

matinka
autor
29. aug 2009

nika a ty si prechadzala z dojcenia na UM? Ja uz z toho zacinam byt zufala, maly si to prilozi k puse a zatrase hlavou a koniec, potom len plac ☹

matinka
autor
30. aug 2009

mirusek, skusila som prisladit, nechce to ani tak ☹ , asi mu vadi aj ten pach toho mliecka 😒 , lebo aj ked mu to dam do hrnceka a este len naklanam, uz to odmieta 🙄

hruskaskiku
3. sep 2009

martinka, my sme skúšali France Lait vanil. príchuť, Hipp vanilka, ale po 4 mesiacoch som vyskúšala Sunar vanilka, kt. môžem povedať nemá takú zvláštnu chuť, ten nám sadol dcéra má 2O mesiacov. Tiež jej vadil len pach UM, ale sunar zvíťazil.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macicka52
25. júl 2018

@matinka ja som chcela malého odstaviť a naučiť na UM približne v rovnakom čase ako ty. V lekárni ma pani moc nepotešila, keď mi povedala, že ho asi už na UM nenaučím, že je už veľký....A aj tak bolo, skúšala som aj krabičkove ale nechce žiadne....

matinka
autor
25. júl 2018

Malemu nakoniec zachutil Sunar HA, tak drzim palce

halci
25. júl 2018

dcera presla z dojcenia na sunar ked mala cca 11 mes. trvalo to asi 2 tyzdne kym si zvykla.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
29. júl 2018

Sunar dopadol v testoch najhorsie
https://www.cas.sk/fotogaleria/605633/velky-tes...
Od roka som dávala deťom už kravské mlieko, rastlinné mlieka a nahradzala ho pestrou stravou a mliečnymi výrobkami.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz