• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prejsť z Nutrilonu 1 na Nutrilon 2?

27. novembra 2015 
@aga11 a antireflux N2 existuje? V takychto speci mliekach prehlad nemam, nakolko nam to nastastie nebolo nutne.Ale ked aj je speci N2, tak tak isto by som spravila-postupne zavadzat.A ked ani to nepomoze, tak sa naozaj jedna o reflux...treba riesit lekarom.
12. aug 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na N2 sme prešli pretože sme zacali prikrmovat a ma už 6 mesiacov preč...Tento N1 AR co sme my davali jej praveže vyhovoval viac lebo bol sytejši aj hustejší. S prikrmamy nemame problem,pappa v pohode...
@simca06022011
13. aug 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aga11 ja som cez den pri prikrmoch davala obyc. Nutrilon ale podstatne menej a vecer som davala good night mlieko ( hustejsie).. Preto som sa pytalA... Ak dost papa prikrmov nemysi vypit tak vela mlieka... Ale poradila by som sa s lekarkou neviem ake su teraz mlickav ponuke :(
14. aug 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky mi sme mali vcera pol rocka, presli sme na nutrilon 2 boli problemy, cely den revy a bolesti bruska, neviem ci sa este nevratim na 1tku. som robievala 230ml ttej jednotky tak kolko urobit dvojky? Ona je hustejsia vsak?
26. sep 2015 o 05:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata nemate nahodou niektora prazdne plechovky od mliecka na podarovanie? postovne si samozrejme zaplatim :slight_smile:
27. nov 2015 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok