Ako prejsť z Nutrilonu 1 na Nutrilon 2?

kacenka6
16. dec 2007

Mile mamicky, prosim poradte mi ako prejst z N mliecka 1 na N mliecko 2. Nikde to na plechovkach nepisu a nechcem malej uskodit. Mam sedem mesacnu dcerku a jednotky mi je schopna naraz vypit az 230 ml a za dve hodinky je zas hladna. Kombinovat 1 s 2? Alebo uplne vynechat 1 a zacat s malymi davkami 2?. Ake mate skusenosti? Do poradne idem az po sviatkoch a preto som troska nesvoja...dakujem za akykolvek nazor..

junovka
12. aug 2015

@aga11 a antireflux N2 existuje? V takychto speci mliekach prehlad nemam, nakolko nam to nastastie nebolo nutne.Ale ked aj je speci N2, tak tak isto by som spravila-postupne zavadzat.A ked ani to nepomoze, tak sa naozaj jedna o reflux...treba riesit lekarom.

aga11
13. aug 2015

Na N2 sme prešli pretože sme zacali prikrmovat a ma už 6 mesiacov preč...Tento N1 AR co sme my davali jej praveže vyhovoval viac lebo bol sytejši aj hustejší. S prikrmamy nemame problem,pappa v pohode...
@simca06022011

simca06022011
14. aug 2015

@aga11 ja som cez den pri prikrmoch davala obyc. Nutrilon ale podstatne menej a vecer som davala good night mlieko ( hustejsie).. Preto som sa pytalA... Ak dost papa prikrmov nemysi vypit tak vela mlieka... Ale poradila by som sa s lekarkou neviem ake su teraz mlickav ponuke :(

anjelik14111
26. sep 2015

Mamicky mi sme mali vcera pol rocka, presli sme na nutrilon 2 boli problemy, cely den revy a bolesti bruska, neviem ci sa este nevratim na 1tku. som robievala 230ml ttej jednotky tak kolko urobit dvojky? Ona je hustejsia vsak?

julinkaz
26. nov 2015

Dievcata nemate nahodou niektora prazdne plechovky od mliecka na podarovanie? postovne si samozrejme zaplatim 🙂