• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako pripraviť kašu z umelého mlieka?

31. marca 2009 
Ahojte,
prosim, viete mi poradit, ako pripravit kase z UM? Kupovat hotove je dost drahe, a pri dvojickach este viac...
Cakam na vase recepty :slight_smile: Dakujem
26. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja z um robim nemliecne instantne kase, to ale myslim nejake setrenie nie je, potom ma napada uz len ryza v mlieku a krupica....alebo ovsena kasa
27. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicek, podla mna je lacnejsie robit kupenu kasu stoji okolo 60-70 sk a das tam uz len vodu, alebo potom ako pisala standu krupica, nemliecna kasa, privarky :slight_smile:
27. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake UM pijete? :slight_smile:
27. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobci piju Nutrilon Ha... Ja som totiz pocula, ze UM hrudkavie...
27. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj macicek, ja svojej dcerke davam kukuricnu krupicu, uvarim ju vo vode a potom, ked uz je makka a velmi husta, dolejem trochu UM, pouzivam sunar. A do hotovej kase pridam este ovocie, napr. banan, to ma mala velmi rada alebo aj jablcko, hrusku. Je to lacnejsie a velmi dobre. A podla mna aj ovela zdravsie. Neviem, ci mozes varit UM, podla mna strati vela vitaminov, takze ho len dolejem na zaver, na zriedenie.
31. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supermom, kolko mesiacov ma tvoja mala?
31. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala ma 9 mesiacov
31. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicek ja som mala dendeciu robit ,s bananom vsetko som tresla do mixera a bolo vajne , huste mliecko.. :wink:
ale inak vzdy som pouzivala pri prvom do um, dve lyzice , cerealnej kase abolo hustejsie.. a chutne.. :wink:
31. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok