Ako skombinovať Nutrilon 2 a Hami 2?

susika
26. jan 2008

ahojte.čo by ste urobili?v balíčku od nejakého sponzora asi od DM-drogerie mi došlo mliečoko HAMI 2.je to len 200 gramové balenie, takže by som to minula asi za necelý týžden.ale ja dávam malej NUTRILON HA 2, takže je hypoalergénny.nie preto, že by som zistila alergiu, ale preto, lebo predtým mala nutrilon nenatal pre nedonosené a dokyna mi napísla po nom taký, ktorý son nezohnala, tak som volala kamoške a tá po nenatale prešla na nutrilon ha.dovod nepoznám, či majú alergika.ale ide mi o to, že či by ste dali v prebehu papania tohto nutrilonu aj to HAMI alebo nie. som rozmýšlala, že bvy som jej dávala každú druhú alebo len 2 dávky denne hami, že by sa to v tom brušku sratilo. ale neviem, može sa to tako miešať?
alebo by som jeden den dala hami a druhý nutrilon...
poradte, na tom hami je záruka len do 16.2.2008
vdaka

junovka
26. jan 2008

ja by som to tak nerobila.Mne tiez doslo a teraz, co?Zbytocne nebudem salit zaludok, len preto, aby som spotrebovala Hami, ked pijeme Nutrilon. 😎 😉 Rob ako myslis ty 😉

susika
autor
26. jan 2008

ok,tiež tak rozmýšla.len som chcela počuť nejaký názor.keby tam bol dátum aspon do 2009 to už bude papať vseličo.nech, moj chlap to minie🙂))aspon bude silný a zdravý🙂))

alenaf
26. jan 2008

Ahoj susika,ja by som to mliecko radsej niekomu ponukla alebo predala,babatko to moze narobit chaos v zaludku. 😉 A navyse Nutrilon je jedno z najkvalitnejsich mliek 🙂

dahlia23
27. jan 2008

ahoj, no ja by som to rozhodne nemiešala. keď ti ten nutrilon HA pije, tak ju zbytočne nepleť. 😉 Inak, aj my máme nutrilon 2 HA