Ako zarobiť Bebu bez hrudiek na spodku pohárika?

tigri
8. apr 2008

Ako zarabate Bebu, aby sa rozpustila cela davka? Uz som skusala vsetko mozne a stale ostava dost vela hrudiek na spodku poharika 😠

veverica
8. apr 2008

my ked sme pouzivali bebu tak sme mali tiez obcas hrudky. Ja som to riesila tak, ze som dala o cosi teplejsiu vodu a trepala o dusu a potom ked to bolo tak som priliala trochu studenej vody ak bolo treba, alebo nechala trochu vychladit 🙂

danu
8. apr 2008

my sme na Bebe AR a vzdy dam skoro vrelu vodu aby sa tam mlieko poriadne rozpustilo a roztrepem, a ochladim 😉

llucinka
8. apr 2008

Tak nevím, já dávám přesně podle návodu, hoooodně moc zatřepu a nikdy jsme hrudky neměli 😕

nensy
8. apr 2008

ahoj mi dáváme bebu hipoalergení.dávámhodně teplou vodu hned jak jí převařím tak do toho dám bebu a pořádně zatřepu nikdy se mi hrudky neudělali 🙂

tigri
autor
8. apr 2008

ako tak citam, asi to budem musiet zarabat vo flaske...mne mala pije mliecko z hrnceka, takze to zamiesavam lyzickou

veverica
8. apr 2008

tigri tak tam je pes zakopany 🙂 Treba potiadne trepat 😀

lilu18
8. apr 2008

ahoj,jasne,že vo flaške-tu zavries a urcite lepšie pretrepes ako lyžickou.Inac tie hrudky nerobi len Beba aj ostatne mliecka ked zle pretrepeš

akcul
8. apr 2008

Tak my jsme s rozpouštěním Beby taky neměli nikdy problémy. Musela jsem teda s lahvičkou vždycky pořádně třepat, ale hrudky mi nikdy nezůstaly.
tigri:
Asi to chce fakt tu lahvičku nebo zkus šejkr, jestli máte. 😉

meissa
8. apr 2008

My sme mali zo zaciatku tiez hrudky ,ale pouzivam na to pohar so super mutvyckou a je to super. Ani jedna hrudka 🙂

tami712
8. apr 2008

Aj my papáme Bebu AR, stále sa mi robia hrčky. Tak vyskúšam ako radíte, dať horúcu vodu.
A chcem sa spýtať - tá Beba je hustejšia, aký cumel na fľašku máte. My máme avent 2 - zväčšila som jej dierku, ale teraz sa mi zdá, že jej to ide veľmi rýchlo a že sa rýchlo napapá. Po najedení hneď začne plakať, tak neviem či jej nestačí alebo čo. Keď nemala zväčšenú dierku na cumli tak jej to išlo veľmi pomaly a jedla dlho.

kili
8. apr 2008

alebo by to chcelo mixík, je mi normálne ľúto, že nie je teraz tá akcia s grankom 😀

janina77
8. apr 2008

my sme tiez mali bebu AR, a vzdy boli hrudky. Ale potom som im presla cez rozum. Narobila som si viac flias, dala do chladnicky a potom ohrievala v ohrievacke. A hrudky takto nikdy neboli. Neviem, co im pomohlo. Ci odstatie, ci ochladenie, ci ohriatie - neviem, ale v ohriatom z chladnicky nikdy ziadna hrudka 🙂.

uhlikova09
8. apr 2008

ja ked sme davali Bebu tak som ju v pohodicke roztrepala,nikdy som nemala hrudky a teraz sme presli na BabyLove z DMka a robia sa mi take hrudky ze maly mi to nemoze pretiahnut 😒

janab78
8. apr 2008

My máme bebru HA a hrudky nemáme.Měly bychom, kdybych pořádně neprotřepala. Dělám podle návodu. Je hloupost dát to do vroucí vody, protože pak se určitě ztratí minimálně bifidokultury.

jamuska13
9. apr 2008

konecne niekto napisal o niceni bifidokultur, pri teplejsej vode ako je 45 stupnov, my ,,ficime na bebe uz 5 mesiacov,mala ma dnes 8 mesiacov, a este nikdy sme nemali problem s nejakymi hrudkami, tiz pouzivame avent s 2 dierkami a vobec ziadne hrudky....

emjee
24. júl 2008

lucka36 • 1d • Dnes o 13:44
Ahojte!
Nepouzivate niekto tu Bebu A.R.?To je taka hustejsia,pre deti ktorym sa vracia mliecko,v prvom rade sa horise zaraba,stale tam zostavaju hrudky,ten prasok ma inu konzistenciu a kedze je to tak huste cez dierky v cumli to neprejde,tak sme kupili avent cumel 3m+,ten co tam ma taky vacsi zarez,je regulovatelny,aj ked dcerke davam cez to najnizsie cez 1,polka mliecka skonci na podbradniku,strasne rychlo to tecie,alebo je este naucena strasne silno sat.neviem uz co mam robit.
ak mate niekto s tym skusenosti,napiste.dakujem.

veverica • 1d • Dnes o 14:24
lucka36 ja som bebuAR pozuzivala, ale tento problem som nemala. Zarabala som milecko tak, ze som zohrila vodu v koj. flasi v MW a potom nasypala prasok, zavrela flasu a dobre pretrepala. Mozno je problem v tom, ze mas malo teplu tu vodu tak skus zarobit teplejsie mliecko a nechat vychladnut. Dalsia vec je cumlik. Skus zvacsit dieru na tom type co pouzivas. Ja som z Avent cumlikom na flase presla na MAM a som s nimi max spokojna.

gucz
24. júl 2008

ja som zarábala bebu vždy vo fľaške, a hrudky sa mi nerobili, väčšinou som však dala trochu teplejšiu vodu (50stupňovú) a potom mliečko ochladila

danu
24. júl 2008

My sme na Bebe AR od cca 3 mesiaca a nikdy sme hrudky nemali. Skus dat teplejsiu vodu rozmiesat umelohmotnou lyzickou a poriadne zatrepat, malo by to byt ok 😉

katullka
24. júl 2008

emjee, aj moj syn ma reflux, ja davam BEBU Ha a zahustujem Nutritonom, vysledok by mal byt ako BEBA AR, a davam to cez cumel na kase a ide to dobre, falsu mam BABY NOVA.

vivi
4. júl 2012

Baby, na trhu (v jednom detskom e-shope) je špeciálny minimixer určený práve na toto. Môžem poslať do IP. Mám to overené, je to super vecička za pár sekúnd je po všetkých hrudkách. Stojí okolo 16€. Ešte mám overený aj frapovač, treba vyberať s čo najhustejšou mriežkou, aby sa hrudky na hladko rozbili. Je to lacnejšie oproti mixéru ale trvá to dlhšie. Inak moja skúsenosť je taká, že čím teplejšia je voda, tým viac hrudiek sa robí. Pri použití mixéru je to jedno, ale pri frapovači to potoom o niečo dlhšie trvá, než sa to rozbije. Preto som to robila tak, ešte keď som nemala mixér, že som prevarenú vodu nechala vychladnúť a zarobila som to do studenej a potom som to dala do ohrievačky. Mlieku to bolo jedno či zarábam do teplého alebo zarobené ohrejem. Toď moja skúsenosť s rozbíjaním hrudiek. 😉

vivi
4. júl 2012

@katullka BEBA AR je zároveň aj HA (je to na krabici napísané) Malý ma reflux a manžel je alergik, tak nám to odporučila doktorka.

verylka
4. aug 2012

ja davala Bebu1 AR cca 3 dny a teda hrudky jsem mela at jsem trepala jak jsem trepala a voda byla taky dost tepla.... ve vysledku jsem Bebu musela nahradit Nutrilonem neb mi ji, i presto ze je AR, maly blinkal i nosem... ☹ a u Nutrilonu problem s hrudkama nemam vubec

nena13
21. aug 2012

Ja davam do studenej prevarenej vody a zatrepem a zohrejem -nikdy som hrudky nemala,kým v teplej som mala vždy...

marynka85
27. nov 2013

tiez si nevieme poradit s hrudkami. Kupujeme Bebu Pro...teraz sme kupili v Rakusku Bebu Pro a v nej sa nam namiesto par malilinkych hrudiek urobi jedna obrovska hrudka ☹