Ako získam nutrilon na predpis?

haluta
30. dec 2018

Baby, aké sú podmienky získania nutrilon na predpis? Máme nutrilon ha. Ja mám rôzne alergie... neviete aké sú podmienky? Ďakujem

jajka257
30. dec 2018

@haluta mne ho normalne predpisovala pediatricka. Som alergik. Opytaj sa priamo jej.

liz_lemon
30. dec 2018

@haluta my sme doniesli lekarske spravy, ze jeden z rodicov ma alergie, a pediatricka nam potom davala na recept do 1 roka

similaposova
30. dec 2018

My mame Bebu HA...dostali sme ju na predpis lebo manžel je alergik bez akýchkoľvek lekárskych správ len na základe dohovoru s pediatrickou

conspi
30. dec 2018

@haluta my sme tiež mali Nutrilon HA keďže som trpela ako dieťa alergiami. Predpisovala nám ho pediatrička do 10tich mesiacov. Žiadne správy som nepotrebovala ale to asi záleží od pediatra.

matik3110
3. jan 2019

Mám doma jednu celp tubu a z jednej odobraté na dve dávky, odporúčila nám ich dr ale moj maly mal z toho krče, predala by som vám to ak by ste mala záujem, kupované pred dvomi týždňami a bloček som nevzala, takže to vrátiť neviem..zbytočne mi to zavadzia :/ dám lacnejšie

gabanna1991
16. jan 2019

Staci ak ma niektory s rodicov alergiu v takom pripade mate narok na predpis nutrilonu HA

evittam
17. jan 2019

@gabanna1991 Dokonca ani nemusí mat. Staci,ze v minulosti bolo podozrenie na alergiu a ma to v lekarskych zaznamoch.

petulapetra
26. okt 2019

@haluta ak ti dieťatko má alergie a ak grckava tak popros pani doktorku a ona ti ho predpíše 😊