Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tortelinka
11. feb 2012

ak nema alergie, koliky ani nic podobne, tak staci obycajny, klasicky

zuzana581
11. feb 2012

Najlepšie žiadny. Skús sa pozrieť po inej značke. Mávajú z neho deti bolesti bruška. Samozrejme nie všetky, ale... Pozri si diskusiu o nutrilone. Píšu tam o tom viaceré maminy. Aj nám robil problémy. Odpoveď asi nebola na otazku, ale myslím, že k veci.

tinki
11. feb 2012

Podľa veku, samozrejme. Ak je ešte ale maličký, tak sa odporúča dávať HA. Má lepšie štiepenú mliečnu bielkovinu.

maria30
11. feb 2012

Ak nepotrebuje žiadny špeciálny, tak Nutrilon 1 😉 My sme s Nutrilonom spokojní... je to individuálne..

andrema
11. feb 2012

No nas strasne bolievalo brusko (neviem ci z Nutrilonu, ale je to mozne), tak nam doktorka predpisovala Nutrilon Comfort a ten to trochu zmiernil

klincek
11. feb 2012

ak je hlados, tak Nutrilon 1 Extra. mal by mat sytiaci ucinok..schvalne pisem "mal", lebo u nas to nefungovalo, baby po nom boli rovnako hladne ako po klasickom N1. celkovo im nesedel, tak sme vymenili za ine.
ak mate v rodine nejake alergie, tak sa odporuca Nutrilon HA, aspon do roka. ak alergie nie su, nasa pediatricka nam odporucila davat N 1 HA do jedneho mesiaca veku, potom sme presli na klasicky N 1..a potom na Sunar, to som si uz naordinovala sama 🙂

oliverko5
11. feb 2012

ahoj..my sme mali nutrilon 1 extra..nas maly bol tiez jedak ale toto ho zasitilo najviac a nemali sme ziadny problem s bruskom.pouzivaly sme ho do jedneho roku.

lubina
11. feb 2012

My sme malej davali HA lebo ja mam alergiu, tak tento nam odporucila Dr. Ale je to individualne a tiez by som sa asi poradila s detskou lekarkou

akramgad
11. feb 2012

ahoj naša malá pila nutrilon od narodenia začínali sme 1 a nebol žiadny problém ani vrackanie a ani bolenie bruška boli sme s ním nadmieru spokojný !!!

lucinta21
19. feb 2012

pokila nemas ty ani partner na nioč alergiu treba kupit nutrilon 1 klasický.. zloženie je najbližšie k materskemu mlieku.. ak ma niekto z vas alergiu treba davat nutrilon HA1
nie je pravda že nutrilo problemy detom može sa stat že niektoremu babatku nesadne to je pravda .. ale stale je to najkvalitnejsie mlieko z tých umelých ktoré sa predavaju..

mariakajelova
19. feb 2012

my používame Nutrilon už od narodenia. v nemocnici dávali malej Nutrilon Comfort. my sme však neskôr prešli na Nutrilon AR. z Nutrilonu je naozaj veľmi veľa druhov, takže ak sa vyskytuje v rodine alergik, alebo bolí bábätku bruško, ... vždy sa nájde na to vhodné mliečko.

katmi
19. feb 2012

@janka3165 a preco zrovna Nutrilon???? 😕 my sme boli na Nutrilon HA, ale pri druhom baby by som uz Nutrilon nikdy nevolila.. mala z neho mala neskutocne problemy, nevedela sa vykakat aj dva dni a potom tie hrozne place, kym sa vobec vykakala.. 😔 hrozneeee... my sme boli na Sunare a potom ked bola vacsia, tak sme boli na Hami.. predsa len to Hami je cenovo pristupnejsie...

mircalla
19. feb 2012

My sme sice kojeni, ale aj na UM. Nutrilon nam vobec nechutil, je horky, presli sme na Sunar. Dost ho presadzuju pediatri, ale pravda je, ze vela detom nevyhovuje....ako tu uz aj bolo spomenute. Samozrejme je to individiualne

sirael
19. feb 2012

My sme mali s Nutrilonom zle skusenosti (nevedela sa vykakat) a presli sme na Sunar Nutradefense a chuti velmi dobre a malu vzdy zasitil 🙂

viki2912
19. feb 2012

nutrilon 1 tusim.my sme mali refluz tak sme davali nutrilon ar1 a odporucam,mame skvele skusenosti,velmi nam pomohol.

yashmin
19. feb 2012

my sme zacali ha ale pak sme mali comfort koli kakaniu ale ten nestacik lebo bol hladny tak teraz sme spokojnz s extra...

stanislavao
20. feb 2012

Nutrilon 1.

julinkaz
20. feb 2012

my sme papali nutrilon 1 ha, poradila nám to naša pediatrička a aj nám to predpisovala na recept, nakoľko manžel mal alergiu (hocikto v rodine, keď má alebo mal alergiu, tak ti to dajú na recept, len musíš doniesť potvrdenie), akurát sme do mliečka museli dávať kvapky espumisan, kvôli kolikám, ale to len večer. maličkému mliečko chutilo a nepriberal tak z neho ako z obyčajného nutrilonu 🙂.

katrenka111
21. apr 2012

Caute baby, ja davam tiež Nutrilon HA ale len prikrmujem, ale zda sa mi že sa malý z neho nevie vykakat, chcem vyskusat ten Sunar Nutradefense HA..neviete aj ten mi može vypísat pediater na recept???

moen
22. apr 2012

Odporucam obycajny Nutrilon. Ja mam stvormesacnu dcerku a zacali sme prikrmovat uz z porodnice s Nutrilonom HA, ale strasne ju bolelo brusko, potom sme presli na Nutrilon Comfort a vobec sa nepolepsilo a nakoniec sme dali obycajny Nutrilon 1 a konecne mame doma spokojne dieta. Musim este spomenut, ze davame probiotika infants dophilus, tie nam tiez velmi pomohli, ked malu bolelo brusko.

alla24
22. apr 2012

Ja osobne mam velmi negativnu skusenost s nutrilonom. Skusili sme obycajny a dieta sa mi 2 dni nemohlo vykakat co predtym malo stolicu do kazdej plienky. Malicka bola od neho velmi "zapecena". Potom sme skusili mlieko Hipp a ziaden problem. Neviem preco mamicky ako prve siahaju len po nutrilone ale to bude asi to reklamou v tv ze vraj to najlepsie co moze matka dietatu dat. No to iste! Pre mna to bolo to najhorsie co som malej kedy dala ☹

mimikas
22. apr 2012

U nas definitivne Nutrilon HA1, my sme zacali prikrmovat len v 3 mesiaci a najprv sme skusili BEBU a hroza, maly stale stonal a mal zapchu, s Nutrilonom ziadny problem, ale musim povedat ze sme kupili aj Nutrilon (Milumil) v madarsku a tam je o dost lacnejsi a maly kaka castejsie.

31majka12
22. apr 2012

ziadny ...maleho nutilon zapekal...potom sme presli na Hami---z neho grckal...
A tak na Bebu...ale ako som prisla o svoje mliecko...tak maly prestal pit aj umele...
Tak u nas uz mliecko nefici... 🙂

bambulka126
22. apr 2012

my sme mali najskor obycajny potom nam dala lekarka nutrilon ha kvoli mojim alergiam a ekzemom a nakoiec sme presli na nutrilon ar to je proti grckaniu lebo maly casto grckal a skusila som aj hami a aj z toho mi grckal

Tu začni písať odpoveď...

Odošli