Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akým mliekom pokračovať po Bebe Ha?

19monika75
25. okt 2015

zatial davam bebu ha ale lekarka mi ju us nemoze predpisat akym mliekom by ste pokracovali bebou pro alebo konfort ?

terezka1947
25. okt 2015

@19monika75 prvy papal BEBU pro,druhy zase papa BEBU comfort=vraj je "lepsia" na brusko
ale nemali sme nijake problemy s alergiou

malym babatkam davaju casto HA aj vtedy,ked problemy nemaju...ja som pri druhom bola v nemocnici a dokrmovala BEBOU,lekarka ma nutila do HA,ale kedze problemy nemal,davala som mu comfort a vsetko ok
takze,je to na tebe,ak nepotrebuje vyslovene hypoalergenne mlieko,skus comfort

seahorse27
25. okt 2015

Ak mate problemy s bruskom (koliky, zapcha), tak comfort, ak nie, tak pro. My sme plynule presli z comfort na pro a obe su fajn 😉 Tam je rozdiel len v druhu probiotik.

19monika75
autor
25. okt 2015

@seahorse27 praveze sem tam mame ale nie vzdy niekedy sa pokaka len riedke a inokedy katastofa tak asi dam confort

modroocka177
7. nov 2015

Ahojte baby .Poprosim o radu .Mame 7 mesiacov .Zo zaciatku som malu kojila 3 mesiace ,potom sme presli na bebu a ked sa malej objavil atopicky ekzem tak nam ako inac doktorka predpisala Bebu Ha .Ale ziadne alergie nemame odvtedy , len problemy so zapchou ,.Mala sa mi po nej nevie vykakat uz som fakt zufala skusala som struhane jablcko ,vyvar z ovsenych vlociek ,teplu vodu... a nic :(

okataivana
7. nov 2015

@19monika75
ahoj aj my sme mali bebu HA a potom sme presli na bebu PRO
mliecko sa viac oplati lebo ma vačšiu gramaz.PRO ma az 500g , BEBAHA mala len 400g
my sme s mliekom beba PRO max.spokojní

okataivana
7. nov 2015

@modroocka177
ahoj, je mozne ze babatko zapeka mlieko teda ta beba. Aj moj syn zo zaciatku maval zapchy ale potom sa to upravilo.
skus sa poradit s pediatrickou tvoje dietatko ma 7 m, my sme uz starsí, ale moj syn niekedy maval také dni ze pil iba mlieko nejedol vobec nic. pani dr. nam povedala ze mu mam riedit mlieko, takze napr. při 210ml bolo 7 odmeriek, tak sme mu davali 5.
ale hovorím to uz sme boli ovela starsí jako vy.
pamatam si ze aj moj syn nekakal dost dlho,niekedy aj 5dni, ale potom sa to upravilo. skus davat castejsie polievocky, tekutiny,ak nezbadas zmenu, tak možno třeba zmenit mlieko beba ha, na ine, napr. nutrilon, a mamicky si pochvaluju HUMANU

modroocka177
7. nov 2015

my sme kupili aj 800 g ,a mozes sa opytat kaka toi dobre ?

modroocka177
7. nov 2015

praveze pani doktorka nam povedala,ze mame jest vela vlkaniny tak jej davam struhane jablcko ...a ze kjed sa neupravci stolica tak na gastro a ine vysetrenia :/ kupila som jej probiotika biogaia .S tekutinami praveze problem nemame vypije mi napr.180 ml mlieka a hned za tym 40 ml caju .

okataivana
7. nov 2015

@modroocka177 ano kaka dobře.
moj syn ma uz 26m to znamena ze my uz davame beba pro 5,
my sme kojili cca 9 mesiacov, ale bol prikrm, v nemocnici sme boli nastavení na beba ha, potom ked rastol tak som davala beba ha 2, beba ha 3, a potom sme presli na beba pro
dokonca ked som nemala peniaze tak som skusala babylove mlieko z dm, a cely sa mi vyhodil akoby si mu poprhlila telo. tak som si povedala ze nemá zmysel, menit mlieko za ziadnych okolnosti.
sme na nom dodnes, ale riedim nedavam 7 odmeriek ale menej.

okataivana
7. nov 2015

@modroocka177 no tak podla mna vas zapeka to mliecko.
tak hladaj inu alternativu možno iné mlieko humana, alebo nutrilon - je vela mliek na trhu co su hypoalergenne.
a mozem sa opytat, kolko dní dcerka nekaka???

modroocka177
7. nov 2015

no nekala mi aj 4 dni ,teraz kakala by castejsie vidim na nej ze tlaci ale nejde jej ,,,,,ma velmi tgvrdu stgolicu

okataivana
7. nov 2015

@modroocka177 no my sme mali 5dni priemer
myslim ze pokial to nie je vyse tyzdna tak mozes byt v pohode, skus aj masaz bruska, nozickami pocvičit, vystret skricit
nam velmi pomohlo ked som malého drzalana rukách v polohe akoby som ho kojila ale drzala som ho len za jednu nozicku
my mame problém zapchy aj preto,lebo moj syn nechce pit ani vodu ani cajiky -iba mlieko tak aj z toho dovodu je riedene.
ale uz sa to polepsilo dakovat bohu.
musíš byt trpzeliva, uvidís ze sa to polepsi.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli