Je Amilk slabé mliečko?

janka12350
26. okt 2017

Ahojte 🙂 Može byt amilk slabé mliečko ?

janulka1987
26. okt 2017

Ahoj, čo znamená slabé? Ja som dávala malému najprv nutrilon, teda len do večernej kaše, ale hovorím si že načo také drahé keď len do kaše, tak som prešla na a milk ale musím povedať že sa mi zdalo že ho zapekal, kúpila som asi 2x, teraz dávam hami...

janka12350
autor
27. okt 2017

no mne je malá z neho stále hladná akoby jej nestačilo. a s kakanim ani nehovorim to máme problém od prvého týždna ni a ni vykakať sa tiež sme mali nutrilon HA a odvtedy mi nekaka..Amilk máme už 3 týždne teda 4 aj probiotiká jej dávam a stále nič prvé jej vynde uplne tvrdé ako kamen a pootm už pojde pekne

janulka1987
27. okt 2017

Preeeesne tak sme to mali my... najprv tvrdý bobek, niekedy až plakal čo to nemohol vytlačiť, a potom normál... no ale hovorím dosť, šak čo ho budem trápiť, kúpila som hami na noc a hami kojenecké a super, spokojná aj ja aj malý...

janka12350
autor
27. okt 2017

som jej nechcela za každým menim mliečko kedže nemá ešte ani dva mesiace.:( ale asi budem musieť lebo cirkusi mame každý večer kvoli kakaniu

janulka1987
27. okt 2017

Ja osobne si nemyslím že zmena mlieka je nejaký problém...teda ak bábätku nevyhovuje, treba to urobiť...a to hami chutí podobne ako materské

gabona
30. okt 2017

Amilk nie je slaby urcite. My ho pouzivame uz skoro dva roky a je to super mliecko. Aj v mojom okoli ho maju mamicky a su spokojne vsetky deticky. Obsahuje probiotika a moj maly mal dobre travenie po nom.