Bábätko je nespokojné. Mám zmeniť mliečko?

janulapoler
16. dec 2020

Ahojte mamičky, poprosím vás o radu resp. máte s týmto .skúsenosť?
Sme na UM, z nemocnice sme pokračovali s Bebou HA, len to bola katastrofa (zapekanie, zelena a riedka stolica). Prešli sme na mliečko Babylove, bruško nebolí, stolica je každý deň, no stále je hladný resp. nevydrží medzi kŕmeniami 3 hodiny, po 2 hodinách už je nervný a plače. Zvýšila som mu aj dávku, no nepomohlo. Dávam mu čistú prevarenú vodu, no tej moc nepopije, ani čajik mu nechutí. Posledný týždeň na ňom badám, že keď ho nakŕmim je nekludný, zúrivý ... neviem či má málo alebo kde.može.byť problém. Rozmýšľam nad zmenou mliečka, no nechcem sa urýchliť.

karhu
16. dec 2020

dieta je hladne..zmen mlieko, hotovo.

nika82
16. dec 2020

kolko mu je a kolko mu zarabas

janulapoler
autor
16. dec 2020

@nika82 dnes ma 8 tyzdnov a zacala som mu davat 150 ml, niekedy ani nevypije, zaspi

nika82
16. dec 2020

@janulapoler som si myslela ze menej zarabas ked je to hlados uz po 2h

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brana512
16. dec 2020

Mne mala vydrzala najdlhsie nasytena po hipp ha, brali sme ho od narodenia pol roka, potom casto kakala aj 7x denne presli sme na kendamil, to bolo super chutovo a aj dost po nom rastla, len bolo drahe presli sme na to z dmka nie babylove ale dm bio bolo super no a ked mala rok tak sme zacali davat kravske ktore velmi chuti uz vyse pol roka.

janulapoler
autor
16. dec 2020

@nika82 mysli, ze mozem viac?

nika82
16. dec 2020

@janulapoler skus teda 180, ked nebude chciet cucat nebude

jahodka11611
16. dec 2020

@janulapoler podľa mňa je pre 8tyzdnoveho trošku veľa 150 ml...ja mám 5mesacnu a stále pije 120ml,iba v noci a pred spaním 150ml...

zuzana_ilkova
16. dec 2020

@janulapoler 8tyzdnov a 150ml je vela... moj maly ma 11mesiacov a tolko vypije ..je nervozny lebo je prejedeny a boli ho brusko... mala som podobny problem, maly nevedel vydrzat 3hod.bez UM (tieh sme boli na Bebe ha od porodnice az ked som presla na Nutrilon bolo ok)...pediatricka mi odporucila davat UM po 2 hodinach 90ml...