Babylove 2 - skúsenosti

zuzika8512
19. apr 2020

Ahojte mamicky prosim o radu...moj maly akurat ukoncil 8.mesiac a zaciname teda 9.🙂...od naridenia sme na beba H ..potom beba optipro1 ...ale mam pocit ze odmala to bolo trapenie i ked je pravda ze maly je citlivka co sa tyka bruska....po rade mojrj mamy sme len pred tyzdnom presli na krabickove mlieko /podotykam nie kvoli usetreniu penazi/ ale preto ze mi ako 8mesacny zacal prudom grcat z beby dokonca aj z beklatozovej beby..co mi ani ako babatko takto negrcal
Krabickove mlieko mi znasa dobre..chuti mu a pije ho rano vecer a v noci..cez den je uz cisto na strave ALE bojim sa byt na tom krabickovom len preto ze sa bojim ze nema tolko vitaminov ako umele a aj spm tu citala ze zatazujr oblicky...a preto zvazujem babylove 2 ...ale nepoznam nikoho kto by pouzival toto mliecoo..dik za rady...
Inak nezatracujem bebu...ale nam proste nesadla...

leelu
19. apr 2020

Moj maly bol do 6.mesiacov dokrmovany najskor s Beba 1 a potom s Beba Optipro 1 a zo dna na den ho zacal odmietal .. kedze mlieka nebolo dost, kravske som pred ukoncenym 1.rokom ani neuvazovala zaviest a celkovo od narodenia priberal slabsie, tak som presla na Nutrilon Profutura (aktualne 3) a s nim nemal ziadny problem - robim v nom len kase, aj dokrmovany bol len na cievke, flasu od narodenia odmietal 🤷‍♀️
Takze za mna prechod z Beba na Nutrilom uspesny

leelu
19. apr 2020

A samozrejme sa neda zlozenim porovnavat UM (akekolvek) s kravskym ... najdi malemu vyhovujucu znacku UM, s kravskym ma este veeela casu

bubuzu
19. apr 2020

@zuzika8512 ahoj,kravske mu urcite nedavaj,nema ani nahodou potrebne ziviny pre male dieta,to ze ho znasa dobre je fajn,ale naozaj riadne zatazuje telo (nie som ziadny fanatik proti mlieku) a len v tebe vyvolava falosny pocit,ze nieco zjedol.vyskusaj ine umele,urcite najdes.

petrastrbanikova
19. apr 2020

My sme používali DM babylove a od začiatku veľká spokojnosť ❤️❤️❤️dokonca má 3 a štvrť roka a pije ho stále 😄

katkatonkova
19. apr 2020

Moj malý papa babylove 2 a za nás zatiaľ spokojnosť....takže za nás určite áno...aj cena je super...necelých 5€ za 600g krabicku.....

katkatonkova
19. apr 2020

A tiež bude mať 3.mája 9.mesiacov....