BEBA 2 Premium. Aké máte skúsenosti?

lusinka1
24. apr 2009

AHojte maminky,

chcela by som sa spytat, ci mate niektora z vas skusenost s nahradnou vyzivou za materske mlieko BEBA 2 Premium. Videla som ho v reklame, ale chcela by som vediet nejake blizsie info.
dakujem 🙂

mamina01
24. apr 2009

Ahoj Lusinka, my to doma pouzivame a sme velmi spokojni. Maly mal problemy s travenim trosku, a toto u nas zabralo, lebo Beba obsahuje aj probiotika. Ale aby tvoje babo nezapekalo, tak mu musis davat viac vody na pitie, lebo probiotika ulahcuju travenie a zahustuju stolicu.

lusinka1
autor
24. apr 2009

dakujem maminka01 🙂
malej zistili zvysene riziko vzniku alergii, nestane sa ze sa po uziti BEBA 2 Premium vyhadze, alebo podobne?

mamina01
24. apr 2009

Aj my sme alergici 🙂 Ale tak potom skus Bebu HA - hypoalergennu, ta je pre taketo deticky vhodna. A ak je jeden z rodicov alergik, dajte si to potvrdit od lekara a budete to mat lacnejsie v lekarni 🙂

danu
13. nov 2009

tigri • 2d • Dnes o 21:00
Ak pijete Bebu 2, tak odporucam nakupit v Hypernove v Avione (Bratislava), videla som ju tam za cenu cca 7€ za 800g! Pritom som nikde nevidela ziadnu akciu a ostatne boli za normalnu cenu. Nekonci jej ani trvanlivost, pozrela som par krabic a boli az do buduceho roku

lauraaaaaa
9. dec 2009

ano myslím be akciové BEBY2 nie je problém s nimi aj ja som konečne natrafila ta 8,66,v lekárni iná som vzdy kupovala v tescu čo u nás v LC bola za15,99.a