Beba comfort 1 a silná kolika u dieťaťa

klaudia5
31. máj 2020

Ahoj mamičky chcela som sa spýtať či nemáte niektorá skúsenosti z Beba comfort malý má strašnú koliku
(koliku má z môjho mliečka) radili nám prejsť na nutrilon 1 ale zdá sa mi že to je len horsie nie som si istá či mal riedku stolicu z Beba comfort alebo z koliprev kvapiek nechcem meniť mliečka casto

tesari
31. máj 2020

@klaudia5 Mne pre malého dávali Bebu v nemocnici a dokrmovala som ho nou aj keď som mala malo mlieka. Bola som po cisárskom reze a tam sú s tým komplikácie. Ešte otázočka - dávate mu vitamín D? Kontretne Viganol? Ak áno kúpte mu niečo kvalitnejšie. Mnoho detí má koliky po týchto kvapkách.

klaudia5
autor
31. máj 2020

Mali sme z vigantolom problémy dávam mu baby D + probiotiká ja som mala mliecko veľmi vodnate a aj keď som začala brať Benedikt lekársky a senovku grécku mliecko sa nezačalo vytvárať a úplne som ho aj stratila

klaudia5
autor
31. máj 2020

Bojím sa mu stále meniť mliečka bebu znášal dobre len z nej mal veľmi vodntu stolicu keď sme presli na nutrilon 1 trosku sa to zlepšilo ale teraz horor po bebe neplakal ako po nutrilone

dajana1983
2. jún 2020

@klaudia5 ja sa pridám,čo sa týka tých coliprev kvapiek,aj ja som ich chcela na bruško,lekárnička mi povedala nech to nedávam,až ako fakt poslednú možnosť....vraj obsahujú enzým,ktorý si to bábätko tvorí samo a pridávaním týchto kvapiek sa akoby zastaví,keďže sa podáva umelo...hrozia vraj alergie 🧐môj drobec nemal po tejto Bebe kolíky,len veľmi grckal....

klaudia5
autor
12. jún 2020

@dajana1983 ahoj dajana koliprev nám veľmi pomohol okamžite ukludnil bolestivé bruško a nemali sme po odstavení žiadne problémy

dajana1983
12. jún 2020

@klaudia5 zhruba ako asi dlho ste mu ich dávali?

klaudia5
autor
12. jún 2020

@dajana1983 približne týždeň ale ak chcete niečo menej agresívne skúste aj sab simplex

dajana1983
12. jún 2020

@klaudia5 dakujem

klaudia5
autor
12. jún 2020

@dajana1983 NZ😊